خرید نوره طبیعی اصل از ما یعنی یک خرید کاملا تضمینی .نوره طبیعی اصل دارای مشخصات منحصر به فردی هست که همگی انها را در مقاله مان مشخص کرده ابم و نوره معراج نیز با افتخار تمام این ویژگی ها را دارد

 

 

 

خریدفله نوره طبیعی و اصل

 

نوره طبیعی و اصل را چگونه بشناسیم?

نوره طبیعی و اصل یکی از محصولات بهداشتی است که خواهان زیادی در بین مردم دارد .
شاید بسیاری از مردم هنوز نوره را نشناسند و ندانند نوره یعنی چه؟؟؟
باید به این عزیزان بگویم که نوره دارای اسامی مختلفی است از جمله این اسامی پودر موبر یا واجبی یا نوره یا داروی نظافت یانوره شاخه طلایی یا نوره زرد است .
پودر نوره همانطور که احتمالا متوجه شده اید یک پودر موبر است که از قدیم مردم ما با آن به عنوان داروی نظافت یا واجبی استفاده می‌کردند…زیرا که روشی آسان و بی خطر بوده و سلامتی آنها را نیز حفظ میکرده .
نوره که از آهک هیدراته یا آب دیده ساخته شده است به همراه فسفر و زرنیخ خاصیت دارویی وموبری بالایی است .
آین ماده اعجاب آور موهای زائد بدن را به راحتی و بدون هیچ خطر یا دردی زایل می‌کند.
ویژگی هایی که برای این ماده وجود دارد ابتدا رنگ این ماده است که بهترین نوع آن نخودی م…

 

نوره طبیعی و اصل به کدام نوره میگویند؟

فروش عمده نوره طبیعی واصل

نوره طبیعی یا اصل چیزی است که همه مشتریان می‌خواهند که لازم است درباره این محصول نکاتی را با شما در میان بگزارم .بهترین نوع نوره نوره سنتی است یعنی به روش سنتی و دارای زرنیخ تولید شده است .
و نکته اصلی همین جاست که در نوع نوره صنعتی!!و نه سنتی..زرنیخ وجود ندارد و این یعنی ماده ی اصلی نوره که خاصیت دارویی و موبری آن به این ماده بستگی دارد در نوره صنعتی یا کارخانه ای وجود ندارد .
پس توجه کنید که برای خرید نوره طبیعی ابتدا دقت کنید که از فروشگاه یا تولیدی نوره سنتی آین ماده را می‌خواهید تهیه کنید و ملاک اصل بودن این نوره وجود زرنیخ در آن است .
که البته باید بدانید بهترین نوع نوره نوره ای است که نسبت ترکیب زرنیخ به آهک آن یک به ۶ است یعنی در ترکیب آن ۶جز آهک و یک جز زرنیخ وجود دارد .
به آین نوع نوره نوره زرنیخ دار یک به شش یا نوره شاخه طلایی یا نوره زرد یا نوره اسلامی میگویند.

 

خرید وفروش نوره طبیعی اصل

نوره طبیعی و اصل را به مقدار عمده از کجا تهیه کنیم?

برای تهیه این محصول شما باید تولیدی های نوره سنتی را شناسایی کنید که یکی از این تولیدی ها تولیدی نوره معراج است .
در مجموعه معراج شما می‌توانید نوره طبیعی و اصل را به مقدار عمده در کیسه های ۲۰کیلویی بصورت فله یا بسته بندی های پت یا قوطی یا نایلون نیم کیلویی یا یک کیلویی یا متالایزر و ساندیسی تهیه کنید .
حجم ارسال این محصول هیچ محدودیتی ندارد و همچنین نحوه ارسال محصول بستگی به انتخاب شما دارد و با هر روشی که بخواهید به دورترین نقاط هم ارسال میکنیم‌.

جهت خرید این محصول از ما کافی است دکمه تماس با ما را فشار دهید تا با مشاوران ما ارتباط بگیرید و نکات لازم را که نیاز دارید به شما ارائه دهند و اگر قصد سفارش داشتید سفارش شما را ثبت کنند و محصولات را آماده ارسال کنند .

با تشکر از شما عزیزان مجموعه معراج

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما