نوره مرغوب را به صورت عمده را از کجا تهیه کنیم؟

خرید عمده نوره درمانی:
تهیه نوره مرغوب از کارخانه از مرکز فروش معراج کالا :

شما عزیزانی که مایل به خرید نوره مرغوب هستید می توانید با مراجعه به سایت و با تماس با مدیر فروش مجموعه معراج کالا نوره مرغوب را که دارای زرنیخ وبا نسبت یک به ۶ می باشد و به رنگ نخودی است را تهیه کنید.

این نوره همانطور که می دانیددارای زرنیخ میباشد که بنابر وجود این ماده ارزشمند  خاصیت دارویی و  قدرت موبری بالایی دارد به طوری که در عرض ۳ دقیقه موهای زائد را به طور کامل رفع می‌کند و همچنین علاوه بر رفع موهای زائد یک لایه بردار طبیعی است و پوست شما را به جای تیره کردن با هر بار استفاده درست سفید تر و صاف تر می کند.

علاوه بر آن باعث رفع بیماری های پوستی بر روی پوست می شود و همچنین یک روش بدون درد می باشد و پس بهترین روش برای اپیلاسیون بدن و رفع موهای زائد همین نوره زرنیخ با نسبت یک به ۶و به رنگ نخودی می باشد است.

نوره زرنبخ دار با نسبت یک به ۶ بهترین نوع نوره می باشد و لقب شیمی درمان طبیعی بودن را به همین نوع نوره داده اند .

نوره مرغوب چه خواص و ویژگی های دارد ؟

این نوره مرغوب که به رنگ نخودی است از ترکیب آهک هیدراته و زرنیخ  شاخه ای با نسبت یک به ۶ و گوگرد تشکیل شده وجود گوگرد موجود در آن باعث موبری بالای آن و سفید کنندگی پوست و رفع کک و مک و دیگر بیماری‌های پوستی و همچنین خاصیت ضد سودای ان  باعث شده که سودای اضافی بدن را خارج کند.

آن عزیزانی که میخواهند از آن به عنوان تسکین دهنده درد استفاده کنند می‌توانند  آن را در یک نقطه از بدن خود که محل درد است بگذارند و با گرفتن سودای اضافی بدن درد آنها را تسکین و بهبود در همچنین کسانی که زود جوش می آورند می توانند او را به کف پا زده و با این کار سودای  اضافی بدن آنها کاملا خارج شود و احساس آرامش و آرامش روانی بیشتری داشته باشند .

و همچنین با گذاشتن نوره در زیر بغل باعث جلوگیری از سرطان سینه در خانم ها می شود و همچنین کتفها را قوی میکند خواص این نوع این ماده بسیار زیاد بوده و عزیزانی که مایل به دانستن آن هستند دیگر مقالات مادر این سایت مراجعه کنند .نوره مرغوب چه خواص و ویژگی های دارد ؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما