نوره خوب و طبیعی بصورت طبیعی

نوره خوب چه نوره ای است؟

 

 

نوره خوب چه نوره است؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که تعریف نوره خوب را شنیده اید و مایل به خرید این پودر طبیعی شده باشید با توجه به قدرت موبری عالی و بدون درد و اثر سو داشتن آن !!!

اما وقتی خود اقدام به خرید و استفاده کرده اید ازکیفیت آن ناراضی شده باشید!!!

اما راه حل چیست؟

راه حل آن شناخت ویژگی های این پودر طبیعی و فوق العاده است .نوره خوب چه نوره ای است ؟ما سه نوع نوره داریم که هر کدام بسته به نوع نوره قدرت موبری و  زمان اثر و رنگ و بوی متفاوتی دارد .

نوره زرنیخ طلایی درجه یک یا همان نوره طبیعی که لقب شیمی درمان طبیعی را دارد بهترین نوره است که قدرت موبری بالایی نسبت به دو نوع نوره دیگر دارد و درزمان کمتری پوست را از موهای کلفت و نازک یا بلند و کوتاه پاک میکند .این نوع نوره دارای رنگ نخودی میباشد و در ترکیب با گرم و جوش به رنگ خاکستری در می آید.نوره خوب از نظر ما همین نوره زرنیخ طلایی میباشد دلیل این انتخاب استقبال و رضایت مشتریان عزیز میباشد.

نوع دوم نوره خوب نوره زرد میباشد که نسبت به نوع یک موبری را در زمان بیشتری بین ۸-۱۰ دقیقه انجام میدهد.

نوع سوم نوره سبز میباشد که پایینترین کیفیت را بین انواع نوره دارد.

نوره زرنیخ طلایی که با نسبت یک به شش تهیه میشود بهترین نوع نوره خوب است این محصول عالی جزو بهترین محصولات این شرکت میباشد و پرفروش ترین نوره است.

 

نوره خوب را از کجا و چگونه تامین کنیم؟

فروش عمده نوره زرنیخ طلایی بصورت فله ای و بسته بندی شده در بسته های یک کیلویی و نیم کیلویی میباشد و فله ای آن در کیسه های ۱۵-۲۰-۲۵ میباشد.

لذا شما عزیزان اگرمایل به خرید این محصول فوق العاده میباشید میتوانید از طریق ارتباط گرفتن با همکاران ما سوالات خود را مطرح و ثبت سفارش خود را انجام دهید .

ارسال این محصول به سراسر کشور میباشدو از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشد .

از صبوری شما در خواندن این مقاله متشکریم .فروش عمده نوره زرنیخ طلایی بصورت فله ای و بسته بندی شده در بسته های یک کیلویی و نیم کیلویی میباشد و فله ای آن در کیسه های ۱۵-۲۰-۲۵ میباشد.

محصولات ارگانیک معراج کالا

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما