نوره اصل را بصورت عمده از کجا تهیه کنیم :


نوره اصل و خواص آن :

نوره اصل به نوره ای می‌گویند که در تهیه آن از مواد مرغوب و درجه یک استفاده ‌شود بصورتی که با یک بار استفاده مشتری رضایت خود را اعلام کند..

.این مواد آهک هیدراته و گوگرد و آرسنک یا همان زرنیخ می باشد که همگی باید به نسبت ها‌ی مشخص با هم ترکیب شوند و همچنین زرنیخ آن از نوع شاخه طلایی باشد و نه زرنیخ کلوخی.. به صورتی که به طور کامل خرد و نرم و الک شده باشند و این ویژگی ها در میزان موبری و کیفیت آن نیز تاثیر خود را می‌گذارند.

نوره اصل به رنگ نخودی می باشد و در هنگام تهیه با اب داغ به رنگ سبز در می آید و یعنی در اثر واکنش مواد شیمیایی آن تغییر شکل می‌دهد و آماده استفاده می‌شود…

در خرید نوره

حتما از اصل بودن ان مطمئن شوید تا اثرات درمانی و موبری واقعی این پودر شگفت انگیز را ببینید

 تهیه نوره اصل بصورت عمده از مراکز معتبر:

:برای تهیه این نوره اصل باید به مراکز معتبر مراجعه کنیم و این نوع نوره را از هرجایی نمی‌توان تهیه کرد… و برای ما باید روشن شود که فقط به قیمت ارزان یک نوره توجه نکنیم و از ویژگی ها و کیفیت نوره ها غافل نشویم شما در مجموعه معراج کالا میتوانید هم نوره با کیفیت و اصل و هم با قیمت مناسب خریداری کنید

 تهیه نوره اصل بصورت عمده از مراکز معتبر:
نوره اصل دارای زرنیخ درمانی:

نوره اصل همانطور که گفته شد دارای زرنیخ می باشد اما این زرنیخ چیست؟

زرنیخ نوعی کانی ارزشمند است که خاصیت موثری در درمان برخی بیماریها از جمله بیماری‌های پوستی و جلوگیری از سرطان به خصوص سرطان سینه در بانوان اگر دیده بغل گذاشته شود و سرطان خون که با بوییدن بوی آن اثر خود را می گذارد.

این نوره همچنین باعث از بین بردن سودای اضافی بدن می‌شود به گونه‌ای که اگر ما آن را در کف پاهای خود بگذاریم سودای اضافی بدن را دفع می کند و گذاشتن آن در کف پا ها باعث ایجاد آرامش در ما می ‌شود.
با تماس با مدیر فروش یا فرم پرکردن سفارش خود را ثبت کنید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما