نرخ نوره سنتی طلایی

 

 

 

نرخ نوره سنتی طلایی در میان فوشگاه های مختلف قیمت های مختلفی دارد و نوع قیمت آن بستگی به نوع زرنیخ و مواد به کار رفته در آن دارد اما قیمت های را که می توان برای آن ارائه کرد را در زیر بررسی می‌کنیم و این بستگی به خرید شما دارد که شما خرید خود را از کارخانه تولیدی می کنید یا با واسطه از فروشگاه ها

 

طرز مصرف صحیح نوره سنتی

 

 

خرید نوره سنتی طبیعی

اگر می خواهید که کیفیت نوره سنتی طلایی رابه طور کامل داشته باشید باید طرز استفاده از آن را نیز درست رعایت کنید زیرا که شما اگر این نوره را به همان صورتی که باید استفاده کنید استفاده کنید می‌توانید بهترین پودر موبر را با خاصیت دارویی داشته باشید .

یکی از مرجع های اصلی برای دانستن طرز تهیه و استفاده نوره مراجعه به روایات و احادیث و طب سنتی است درباره زمان استفاده از نوره که معمولاً چیزی که در حدیث های ما وجود دارد این است که در روزهای جمعه و چهارشنبه به هیچ وجه استفاده نشود و همچنین نوره به صورت نشسته را نیز نباید بزنیم و اما درباره طرز تهیه این محصول باید به طور کلی به شما توضیحات لازم را بدهیم که در زیر به آن اشاره شده است

 

اول اینکه نوره سنتی طلایی را در ظرفی بریزید به مقداری که لازم دارید و آب کاملاً داغ را به صورت مرحله‌ای به آن اضافه کنیم تا از آبکی شدن آن جلوگیری کنیم زیرا نوره آبکی قدرت موبری بسیار کمی دارد و حتماً توجه داشته باشید که نوره را با آب داغ استفاده کنید زیرا در زمستان به خصوص یا مکان هایی که سرد هست اگر با آب داغ استفاده نشود و درست نشود ممکن است آن کیفیتی که داشت باید داشته باشد را نداشته باشد.

دوم اینکه بدن ما از قبل باید خشک باشد زیرا که اگر خیس باشد به علت این که روزنه های پوست باز هستند ممکن است جذب به بدن شود و خود این باعث سوختگی پوست می شود .

شما عزیزان توجه کنید که حتماً بدن شما از قبل خشک باشد تا دچار سوختگی نشوید و همچنین اگر در این رابطه به اشتباه بدن شما خیس بود و دچار سوختگی شدید حتماً از روغن گل سرخ یا ترکیب دال عدس و حنا استفاده کنیم به طور کلی از حنا برای بعد از نوره زدن نیز استفاده می‌کند که خود باعث نرم شدن پوست و صاف شدن آن می شود.

در مرحله سوم استفاده از نوره شما باید با کاردک یا دستکش و حتماً با این دو باشد زیرا که اگر شما با دست بخواهید نوره را برداری ناخن های شما دچار نرمی و پوسیدگی می شوند و زود شکننده می شود جهت جلوگیری از شکستن ناخن با کاردک نوره  را برداشته و به سطح پوست کاملا خشک است میزنید و توجه کنید که اگر می‌خواهید تمام بدن خود را نوره بزنید ابتدا نکاتی که پوست ضخیم ترین دارند و دستها و پاها را یا هرجای را بزنید و نقاط حساس بدن مانند زیر بغل یا اینکه قسمت مجاری ادراری را برای مرحله آخر بگذارید و همچنین توصیه می‌کنیم به خانم ها که از ورود نوره به درون واژن جلوگیری کنند که برای آنها مشکلات پوستی ایجاد نشود .

در مرحله چهارم شما باید با دست موهای خود را موهایی که به آنها نور زده اید را بلند کنید و ببینید اگر به راحتی از پوست جدا می‌شوند یعنی موقع شروع شد و باید بدانید که برای نوزادی که موهای نازک تر یا پوست حساس تری دارند زمان کمتری نیاز است اما زمان مورد نیاز تقریباً ۳_۴ دقیقه می باشد .

توجه لازم را داشته باشید که نوره  با واجبی متفاوت است و زمان کمتری نیاز دارد و لطفاً آنرا بیشتر در روی پوست خود نگذارید زیرا باعث سوختگی می‌شود و هر وقت احساس کردی با دست کنده می شوند آن را برداشته و آبکشی

 

در مرحله پنجم شما می‌توانید بعد حمام خود را به طور کامل انجام داده و بعد از شستشوی کامل بدن با شامپو یا هرگونه مواد شوینده دیگر و خشک کردن آن از حنا و روغن گل سرخ برای لطیف کردن پوست خود استفاده کنید و همچنین روغن زیتون نیز برای بعد از نوره خوب است .

 

فروش عمده نوره سنتی طبیعی

 

خرید نوره سنتی طلایی از بهترین فروشندگان نوره

فروش عمده نوره سنتی طبیعی بصورت اینترنتی و با قیمت مناسب و کیفیت عالی در مجموعه معراج انجام می‌شود در این مجموعه شما می توانید نوره خود را که ارسال مستقیم از تولیدی می باشد با بهترین کیفیت و قیمت خریداری کنید نوره سنتی طلایی موجود در این مجموعه اگر چه به صورت غیر مستقیم و اینترنتی به  فروش می‌رسد اما آن را می‌توانید از مراکز بسیاری در تمام کشور خریداری و تهیه کنیم زیرا که فروش ما به صورت عمده و تناژ می‌باشد و مطمئنا چنین نوره‌هایی را در هر شهری می توان یافت اما بهترین خرید خرید از خود مجموعه میباشد .

شما عزیزان جهت خرید از مجموعه ما می‌توانید با مشاوران ما که شماره ی آنها در زیر قرار داده شده است یا ارتباط از طریق واتساپ مقدار سفارش خود را عنوان کنید و آن را تحویل بگیرید بابت کیفیت محصول و قیمت آن خیال شما راحت زیرا محصول ما به صورت تضمینی ارائه می شود و هیچ گونه محدودیتی جهت بازگشت این محصول در صورت نارضایتی نداریم.

برای اینکه مشتریانی که تناژ را از ما خریداری می‌کنند راضی باشند ما ابتدا برای آنها نمونه میفرستیم که در صورت اعلام رضایت آنها سفارش آنها را ثبت و ارسال می کنیم با این کار هم میتوانیم رضایت شما را جلب کنیم سفارشات در این مجموعه به صورت فله و بسته بندی است و هیچ گونه محدودیتی در مقدار تولید نداریم و مقدار تلاش در در کوتاهترین زمان می توانیم به دست شما برسانیم.

انواع بسته بندی نوره سنتی طلایی :

۱_پت یا قوطی

که به صورت نیم کیلویی ارائه می‌شود. و هزینه آن نسبت به سه نوع دیگر بیشتر است و آین به دلیل نوع خاص بسته بندی است که سهولت در استفاده از نوره را بوجود آورده.

۲_نایلون

بسته بندی نایلون از جنس نایلون خیاری میباشد و بصورت نیم کیلو و یک کیلو میباشد .و ارزانترین نوع بسته بندی را این نوع دارد و در عین حال کاملا محکم و عایق و مشتری پسند میباشد و با نصب یک برچسپ بر روی آن به راحتی میتوانید فروش کنید .

۳_متالایزر

این نوع بسته بندی بصورت ضخیم و عایق و در عین حال شیک و زیبا میباشد و زیباترین نوع بسته بندی جهت ارائه به مشتری ها را دارد و برای صادرات این محصول جلوه ای عالی را دارد .نوع بسته بندی آن نیم‌کیلو و یک کیلو را شامل می‌شود.

۴_پلاستیک ۷۰گرمی

این نوع بسته بندی از نوع پلاستیک عادی میباشد که به صورت ۷۰ گرمی تهیه شده و به اندازه مصرف یکبار حمام رفتن هر فرد تهیه شده و مشتریان بسیاری آین‌نوع بسته بندی را میپسندن.و همچنین برای مکان‌های عمومی یا حمل این محصول بسته بندی مناسبی را دارد .

خرید این محصول به صورت پکهای ده عددی میباشد یعنی وزن کل این پکها ۷۰۰گرم‌میباشد .و قیمت آن نسبت به کارایی آن مناسب میباشد.

۵_بصورت فله 

در این نوع بصورت گونی ارائه می‌شود و دولایه را شامل می‌شود پلاستیک و گونی جهت عدم خروج نوره و کثیفی ایجاد کردن  و در هر تولیدی وزن های متفاوتی ممکن است داشته باشند در مجموعه ما بصورت ۲۵کیلو فله ارائه می‌شود.

 

موفق باشید و پیروز و پرروزی

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما