معتبرترین مرکز فروش عمده نوره زرنیخ دار :

فروش عمده بهترین نوع نوره زرنیخ دار

معتبرترین مرکز خرید عمده نوره زرنیخ دار کجاست ؟

مجموعه معراج کالا به عنوان مرکز فروش عمده نوره زرنیخ دار قادر به پاسخگویی به مشتریان عزیز و ثبت سفارشات آنها در ابعاد چندین تن می باشد .نوره زرنیخ دار این مرکز در قم تولید و عرضه و ارسال می شود این نوع نوره که در ساختارش سه ماده حیاتی گوگرد و آ هک هیدراته و آرسنیک به کار رفته در مقدار زیاد و در کارخانه دارای تجهیزات مکانیکی بسیار پیشرفته تولید و بسته بندی می شود .همچنین این مجموعه از مرحله شروع تماس شما عزیزان تا رسیدن سفارشات به دست شما همه مراحل را با تیم قدرتمند خود پیگیری و به اطلاع شما می رساند .حجم بالای مشتریان این مجموعه گواه بر حسن انتخاب شما عزیزان و قابل اعتماد بودن این  مجموعه می باشد.

زرنیخ موجود در نوره چیست و از کجا تامین می شود؟

  • زرنیخ یا همان آرسنیک که اصلی ترین جزء نوره اصل زرنیخ دار است دارای خواصی است که همگان را شگفت زده کرده این ماده ارزشمند در نوره مجموعه ما از معدن زرشوران در تکاب برداشت می شود .
  • زرنیخ دفع کننده سودای اضافی بدن است و اگر به طور صحیح و طبق دستور استفاده شود می تواند به عنوان یک شیمی درمان طبیعی استفاده گردد و معجزه ی نهفته در خود را نشانمان دهد این ماده کمیاب و ارزشمند در کشورهای روسیه یوگسلاوی و آمریکا و پرو و ایران در معادن زرشوران تکاب موجود است به رنگهای زرد طلایی و زرد نارنجی و قهوه ای یافت می شود .
  • بسته بندی عمده نوره زرنیخ دار:

  • بسته بندی عمده نوره زرنیخ دار:
  • دغدغه ای که برای مشتریان خواهان نوره زرنیخ دار عمده وجود دارد نوع بسته بندی این محصول در مقدار تناژ یا کمتر می باشد بنا بر سلیقه شما عزیزان خرید شما می تواند به صورت بسته بندی های ۳۰۰یا ۵۰۰یا ۱۰۰۰گرمی می باشد در تعداد بالا یا به صورت کیسه های ۲۰ کیلویی بصورت فله باشد که خود شما عزیزان بسته بندی آن را با مارک خود انجام دهید . از نظر قیمت هم برای فله ای ها هزینه بسته بندی تعلق نمی گیرد و کم می شود .
  • لذا هریک از شما عزیزان که تمایل به سفارش عمده نوره زرد ۲۰ کیلویی زرنیخ دار طلایی دارید می توانید با مدیر فروش مجموعه تماس گرفته و سفارش خود را ثبت و پیگیری کنید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما