معتبرترین فروشگاه فروش عمده نوره شاخه طلایی

 نوره شاخه طلایی به چه نوع نوره ای میگویند

معتبرترین فروشگاه فروش عمده نوره شاخه طلایی

به پودر موبری که از ترکیب آهک هیدراته و فسفر و زرنیخ یا آرسنیک ساخته شده و نسبت ترکیب زرنیخ در آن یک به شش است نوره شاخه طلایی گفته می‌شود علت این نامگذاری نوع زرنیخ موجود در آن است که از نوع زرنیخ شاخه طلایی که بهترین نوع زرنیخ می باشد است.
نوره شاخه طلایی به نام‌های نوره نخودی یا نوره زرد یا نوره یک به شش یا نوره اسلامی شناخته می‌شود.
این نوع نوره همانطور که گفتیم در ترکیب خود زرنیخ دارد و آن هم زرنیخ شاخه طلایی!!!! که خود باعث افزایش قدرت موبری و سرعت این عمل می‌شود و پوستی صاف و شاداب را به مصرف کنندگان خود می‌دهد.

نوره شاخه طلایی به قیمت عمده را از کجا تهیه کنیم

برای تهیه ی این نوره شاخه طلایی شما عزیزان میتوانید از طریق سایت معراج کالا به عنوان فروشنده عمده نوره سنتی شاخه طلایی سفارش خود را ثبت کنید و این فروشگاه اینترنتی با کادر مجرب خود در کوتاه ترین زمان سفارش شما را تولید و آماده ارسال و ارسال می‌کند و بدین ترتیب در کوتاه ترین زمان شما سفارش خود را که در هر مقدار میباشد دریافت می‌کنید.

و همچنین با این نوع خرید بابت اصل بودن و بدون واسطه بودن خرید خود مطمئن میباشید زیرا عرضه نوره سنتی بصورت فروش از طریق فروشگاه ها غیر مجاز میباشد و این نوع نوره را از طریق اینترنتی به راحتی میتوانید پیدا کنید.

 

نوره شاخه طلایی بهترین نوع نوره است به علت وجود بهترین نوع زرنیخ که همان زرنیخ شاخه طلایی است و خود این ماده باعث افزایش قدرت موبری و خاصیت دارویی آن می‌شود.. و بیشترین فروش را دارد.

خرید فله ای نوره شاخه طلایی

 

 

فروش عمده نوره شاخه طلایی

برای این که شما نوره شاخه طلایی را با قیمت مناسب تری خریداری کنید می توانید آن را به صورت فله در مجموعه معراج کالا و در سایت معراج کالا سفارش دهید زیرا قیمت نوره فله ای  آن که در کیسه‌های ۲۰ کیلویی می باشد مناسب‌تر است زیرا هزینه بسته بندی بر روی آن اعمال نمی‌شود و با این روش شما می توانید پس از دریافت محصول آن را خود بسته بندی کنید و با برند خود به فروش برسانید.

اگر شما نوع بسته بندی شده این محصول رامی خواهید می توانید در سایت معراج کالا آن را به صورت بسته بندی های نیم کیلویی و یک کیلویی در بسته بندی های متالایز و نایلونی ساده و همچنین در ۷۰۰ گرمی و ۷۰ گرمی نیز آن را تهیه کنید و یکی دیگر از نوع بسته بندی های این محصول به صورت پت یا قوطی می باشد شما با این شما با انتخاب هر یک از این نوع بسته بندی برای مشتری خود تنوع ایجاد کنید که هر کدام را متناسب با سلیقه خود خریداری کند و این نیز باعث ایجاد تنوع در فروشگاه شما می شود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما