مرکز پخش نوره عمده با کیفیت

نوره عمده با کیفیت را از کجا تهیه کنیم؟

نوره عمده با کیفیت از جمله محصولاتی است که نیاز به دقت در خرید آن دارد . خرید نوره عمده باکیفیت را می توان به راحتی و با شناخت ویژگی های آن یا از طریق  افراد مطمئن انجام داد.

نوره عمده با کیفیت از ترکیب آهک هیدراته (متفاوت با نوع ساختمانی است )و آرسنیک (که در سه رنگ موجود است)و گوگرد سه ماده حیاتی ساخته شده است .البته کیفیت این نوره عمده بستگی به نوع زرنیخ موجود در آن دارد که بهترین نوع آن زرنیخ شاخه طلایی می باشد که هم باعث افزایش قدرت موبری و هم باعث افزایش خاصیت دارویی آن می شود .

نوره بدون آرسنیک یا همان زرنیخ خاصیت درمانی ندارد و فقط موبری دارد

شرایط نگه داری از نوره عمده با کیفیت:

نوره به علت ماهیت شیمیایی اش در ترکیب با آب  واکنش میدهد و خاصیت خود را از دست می دهد پس تا قبل از استفاده باید در شرایط به دور از رطوبت و نم و خیسی قرار گیرد به مشتریان خود توصیه کنید که در حمام و جاهای مرطوب نگهداری نکنند و در جای خشک نگه داری شود.این پودر نوره فوق العاده بعد از باز کردن ازبسته بندی می توانید ۶ماه نگه دارید بدون خرابی البته در جای کاملا خشک و عاری از رطوبت

نوره عمده با کیفیت در مقدار تناژ:

مرکز پخش نوره عمده با کیفیت معراج کالا برای حمایت از تولید ملی و کار آفرینی اقدام به فروش عمده نوره زرنیخ دار زرنیخ طلایی در مقدارهای چند کیلو برای کسب وکارهای نوپا و  چندین تن برای فروشگاه های بزرگ کرده است .همچنین قابلیت ارسال بار به خارج کشور را نیز دارد و شما عزیزان اگر مایل به صادرات این محصول می باشید می توانید با مشاور فروش ما در ارتباط باشید .

با خرید و فروش نوره عمده باکیفیت زرنیخ طلایی سنت باقی مانده از بزرگان دین را حفظ و از کالای ملی حمایت می کنیم

نوع بسته بندی نوره عمده با کیفیت :

نوع بسته بندی نوره عمده با کیفیت :

بسته بندی نوره ما بنا بر سلیقه مشتریان عمده مان در بسته بندی های ۳۰۰گرمی و ۵۰۰گرمی می تواند باشد و برای کسانی که مایل به خرید فله هستند به صورت گونی های ۲۰-۱۵-۲۵ کیلویی می باشد.

بسته بندی فله ای ما به صورت گونی هستند که دارای دولایه پلاستیک و گونی می باشد برای جلوگیری از مرطوب و یا سوراخ شدن کیسه یا گونی حین بارگیری یا حمل بار

فروش عمده نوره زرد ۲۰ کیلویی از طریق این مرکز امکان پذیر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با این مرکز ارتباط برقرار کنید و از طریق این لینک اقدام به ثبت سفارش کنید. با تشکر از حسن انتخاب شما ان شاءالله مقاله مفیدی برای شما جهت آشنایی با خرید عمده نوره بوده باشد.

معراج کالا

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما