مرکز عرضه و فروش نوره سنتی بدون بو

بسیاری از افراد پوست حساسی دارند و نمی‌ توانند از تیغ اصلاح استفاده کنند. کرم‌های موبر شیمیایی نیز عوارضی را برای پوست‌های حساس ایجاد می‌کنند. مرکز عرضه نوره سنتی بدون بو محصولی ضد حساسیت را تولید و به بازار عرضه می‌کند. اغلب مصرف‌کنندگان این محصول پس‌ از استفاده اعلام رضایت کرده‌اند. در صورتی‌که شما نیز دچار حساسیت‌ های پوستی شدید می‌شوید، مصرف نوره سنتی اصل را فراموش نکنید.

مرکز عرضه و فروش نوره‌ سنتی بدون بو

نوره چیست و چه کاربردی دارد؟

نوره سنتی بدون بو یک محصول کاملاً کاربردی برای حذف موهای زائد صورت و بدن است. این محصول با قدرت جادویی خود در جهت حذف موهای ضخیم و ریشه‌کن کردن آن‌ها نقش اساسی دارد. پس‌ از استفاده از نوره، پوستی صاف و بدون برآمدگی خواهید داشت. نوره مرغوب سنتی به پیشگیری و از بین بردن موهای زائد کمک می‌کند. برای کسانی که می‌خواهند پوستی نرم و لطیف داشته باشند مناسب است.

انواع نوره بر پایه مواد طبیعی تشکیل‌ شده‌اند. آن‌ها در سطح پوست یک لایه‌ی محافظ ایجاد می‌کنند و سلامت پوست را تضمین می‌نمایند. درنتیجه پوست بدن و صورت بدون تحریک اضافی، نرم و لطیف باقی می‌ماند. از زمان‌ های قدیم انسان‌ها همیشه سعی داشتند نظافت خود را رعایت کنند. برای این منظور از محصولات مختلفی برای از بین بردن موی بدن خود استفاده می‌کردند. زمان‌های گذشته استفاده از خاکستر حاصل از سوختن چوب برای از بین بردن موهای زائد مرسوم بود. تا اینکه آن‌ها دریافتند می‌توان از نوره برای این منظور استفاده کرد.

توجه کنید اگر پوستی مستعد آکنه دارید، لازم است ترکیبات محصول را پیش‌ از خرید به‌ درستی ارزیابی کنید. در صورت عدم رعایت این نکته ممکن است پوست شما دچار التهاب شود. اما به‌ طور کلی نوره نه‌ تنها باعث ایجاد التهاب پوستی نمی‌شود، بلکه به نوعی بهبود هرگونه زخم را تسریع می‌بخشد.

مرکز عرضه و فروش نوره‌ سنتی بدون بو

آیا می‌توان بعد از مصرف نوره، شوینده استفاده کرد؟

اگرچه نوره یک محصول کاملاً سنتی است و برای پوست بدن هیچ عوارضی ایجاد نمی‌کند، اما بهتر است به مدت یک روز پس‌ از مصرف آن در ناحیه مورد نظر، شوینده استفاده نکنید. بهتر است بعد از زمان استفاده از نوره اصل، به کمک وازلین ناحیه مربوطه را مرطوب کنید.

قبل‌ از استفاده از نوره سنتی بدون بو باید نکاتی را به‌ درستی رعایت نمایید. شیوه استفاده از آن بسیار راحت و آسان می‌باشد. فقط کافی است مقادیری از پودر نوره را به همراه مقدار مساوی آب گرم مخلوط کنید. پس‌ از سرد شدن محلول می‌توانید آن را در ناحیه مورد نظر به کار بگیرید. پس ‌از پنج دقیقه ناحیه را آبکشی کنید. در صورت افزایش زمان استفاده ممکن است پوست شما دچار قرمزی یا تحریک شود. البته استفاده از نوره نیز ملاحظاتی دارد. اگر پوستی ملتهب، دارای جوش یا خراشیدگی دارید، بهتر است پیش‌ از مصرف با پزشک خود مشورت کنید. دقت کنید که نوره فقط برای استعمال خارجی می‌باشد و در صورت برخورد با چشم و گوش می‌تواند آسیب‌زا باشد. در صورتی‌ که مقداری از محلول با چشم شما برخورد کرد بلافاصله آن را با آب فراوان شستشو دهید. برخی از دلایلی که سبب استفاده مداوم از نور اصیل می‌شود عبارتند از:

  • نوره به ‌علت قیمت پایین و مقرون ‌به ‌صرفه خود توسط افراد زیادی خریداری می‌شود.
  • اغلب نوره را برای پوست‌های خشک و مرطوب استفاده می‌کنند. در واقع طیف گسترده‌ای از افراد می‌توانند آن را به کار بگیرند.
  • برای تمام قسمت‌های بدن مناسب است و از تحریک پوست جلوگیری می‌کند.
  • در گذشته نور هایی تولید می‌شدند که بوی نامطبوعی داشتند. طی روش‌های نوین امروز نوره های بدون بو در بازار عرضه می‌شود. این امر سبب سهولت استفاده و در نتیجه افزایش تقاضای آن شده‌است.

آیا می‌توان بعد از مصرف نوره، شوینده استفاده کرد؟

تولیدکنندگان نوره سنتی بدون بو

بر کسی پوشیده نیست که تولیدکنندگان گسترده‌ترین محصولات را در قیمت‌های مختلفی عرضه می‌کنند. به ‌عنوان یک قاعده کلی، نوره ای با وزن بالاتر، قیمت بیشتری خواهد داشت. تا به امروز چندین محصول اصلاح وجود دارد که تقاضای زیادی در بین خریداران پیدا کرده‌اند. نوره جزو اصلی‌ترین این محصولات به حساب می‌رود. محبوبیت بالای نوره سنتی بدون بو سبب شده‌ است که در جای‌ جای کشور بتوانید آن را تهیه و خریداری کنید. اگرچه می‌توان آن را از عطاری‌ها و داروخانه‌ها خریداری کرد، اما خرید عمده نوره باعث کاهش قیمت می‌شود.

تولیدکنندگان نوره‌ اصل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما