مراکز پخش نوره ی اصل عمده

مرکز پخش نوره ی اصل عمده از بخش های ارائه دهنده این محصول است که نقش موثری در رفع نیاز بسیاری از مشتریان داشته و توانسته با ارائه محصولی طبیعی رضایتمندی مشتریان را کسب نماید، خریدار نیز می تواند محصول را به صورت عمده و در قیمت های بسیار باصرفه تهیه نموده و از خرید خود اطمینان و رضایت کاملی داشته باشد.

مراکز پخش نوره ی اصل عمده

راهنمای تشخیص نوره ی اصل از تقلبی

راهنمای تشخیص نوره ی اصل از تقلبی نوره اصل رنگی سفید مایل به زرد دارد ولی اگر با آب ترکیب شود به رنگ سبز تغییر رنگ پیدا می کند که وجود زرنیخ شاخه ای در آن نشان دهنده کیفیت مطلوبش است، بعد از استفاده از آن نیز تا ۵ دقیقه بعد موها را از بین می برد که دارای بویی نسبتا تندی بوده و آرسنیک موجود در آن نیز نشان دهنده اصل بودنش می باشد.

نوره اصل به روش طبیعی از ترکیب زرنیخ و آهک تشکیل شده که زرنیخ موجود در آن از مخلوط آرسنیک و گوگرد ایجاد شده است و آرسنیک بکار رفته در آن نیز خاصیت ضد سرطانی دارد، بنابرای از انواع سرطان خون، سینه و … پیشگیری می کند لذا علاوه بر حذف موهای زائد برای سلامت داخلی بدن نیز مفید می باشد.

از نظر طب سنتی نوره طبیعی علاوه بر تقویت بدن آب کمر را افزون نموده و با قرار دادن آن زیر بغل نور چشم افزایش یافته و کتف ها نیز قوی می شود چون سبب خارج شدن مواد سودا زا خواهد شد، لذا جهت بهره مندی از این خواص باید نوره اصل و سنتی را که بوی تندی دارد استفاده نمود.

شرکت فروش نوره ی اصل عمده

شرکت فروش نوره ی اصل عمده شرکت عرضه کننده نوره اصل این محصول را به صورت عمده و بدون واسطه ارائه نموده و آن را در اشکال متنوع و کیفیت های ممتاز در دسترس مشتریان در اقصی نقاط کشور قرار می دهد، همچنین اصیل و طبیعی بودن این نوره توجه همگان را به خود جلب نموده و خریداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.

نوره دارای سه عنصر مفید با نام گوگرد، فسفر و آرسنیک است که نوع خالص آن نه باید چیزی از ترکیباتش کم و نه چیزی به آن اضافه شود، در زمان استفاده نیز بهتر است آن را در محیطی سر بسته و کوچک استفاده نمود تا با تنفس آن بو وارد ریه ها و خون شود لذا بدن نیز در برابر بیماری ها ایمن خواهد شد.

نوره به دلیل خواص بالایی که دارد ائمه و بزرگان ما تاکید بسیاری به استفاده از آن کرده اند و مقدار مصرف آن نیز بدین گونه است که بهتر است آن را هفته ای یکبار استفاده نمود، این پودر به عنوان شیمی درمانی عمل نموده و باید توجه کرد قبل از استفاده از آن بدن خشک باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما