مراکز پخش نوره مرغوب یک کیلویی

واجبی یا نوره یک ماده طبیعی است که با قرار دادن آن روی پوست موهای زاید را از بین می‌برد. و پوست را نرم می‌کند، سه ماده اساسی در نوره یا واجبی وجود دارد .عبارتند از، آرسنیک ،آهک ،گوگرد است… که در این میان “آرسنیک ” ماده‌ای است که در شیمی ‌درمانی ‌ها از آن استفاده می‌شود و ضد سرطان است.نوره یک کیلویی که اکثر عطاری ها آن را دارند. و در وزن های متفاوت عرضه می کنند. یکی از راه های خروجی فضولات رحم و مواد زاید آن موهای زاید می‌باشد، و نوره کردن این موها یعنی جذب مواد آن به رحم که اثرات مثبت زیادی را دارد.

مراکز پخش نوره مرغوب یک کیلویی

نوره مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟

نوره مرغوب چه ویژگی هایی دارد؟ نوره دارای خاصیت بی شماری است ولی هنگام استفاده باید بیشتر از چند دقیقه از آن استفاده نشود ،زیرا بیشتر از دقیقه تعیین شده پوست را می سوزاند.فروش نوره بیشتر در عطاری ها است ،هنگام استفاده از نوره به دلیل بویی که دارد امکان دارد برای عده ای خوشایند نباشد جوشنده بابونه می توانید به جای آب نوره استفاده کنید.

امکان دارد بعد از استفاده کردن نوره بدن دچار خارش شود ،استفاده حنا بعد از نوره یا استفاده از روغن های مالشی می تواند خارش آن را کم کند این ماده مزاج گرم و خشک دارد و برای افراد بلغمی بسیار مفید است زیرا باعث کاهش بلغم می‌شود.کسانی که تندخو و بداخلاق هستند توجه کنند درحمام کف پاهاشون نوره بمالند و ۵ دقیقه بعد بشویند نوره خاصیت زیادی دارد ،عصبانیت را فروکش می کند.این روزها نوره طلایی به اسم نوره اسلامی هم صدا زده می شود.

متاسفانه امروزه خیلی‌ ها با لیزرکردن موهای زائد ظاهرا خود را زیبا می کنند .اما درحقیقت خود را گرفتار می‌کنند. لیزرکردن موهای زائد تاثیرات منفی بر قلب،سینه، رحم، فیبروم، میوم، کیست دارد…

فروشگاه مرکزی نوره مرغوب یک کیلویی

فروشگاه مرکزی نوره مرغوب یک کیلویی نوره درجه یک نوره طلایی می باشد که از ترکیب آهک،گوگرد،آرسنیک می باشد.پاها محل تجمع سوداست چون هم اندام انتهایی است و هم جاذبه زمین مدام خون و مواد زاید بویژه بخش سنگین اون یعنی سودا رو به سمت خودش می کشه.همچنین اگر نوره در زیر بغل گذاشته شود شانه را قوی و دید بدن را زیاد می کند…یادتان باشد استعمال نوره ضد سرطان پروستات و سینه است .

سرطان مقدمه‌اش تجمع مواد سودآوی در یک نقطه است وقتی سودا تخلیه شود سرطان هم بوجود نمی‌آید،بخاطر همین تخلیه نشدن سودا است که سرطان در جامعه زیاد شده است و اکثرا هم مداوا ندارند.نوره باعث می شود پوست لطیف تر ،نرم تر،سفید تر ،داشته باشیم و از بروز بیماری های سخت و لاعلاج جلوگیری کند .نوره را باید حداقل هفته ای یکبار استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما