فروش کلی نوره طبیعی بسته بندی 5 کیلویی

در منابع طب سنتی ایرانی و همچنین طب اسلامی تاکید فراوانی در خصوص استفاده مداوم از نوره یا همان پودر موبر بهداشتی شده که نشان از اهمیت آن در امر پاکیزگی و سلامت فردی انسان دارد. حدیثی از امام صادق (ع) نقل شده که: تراشیدن مو بهتر از کندن آن و نوره از تراشیدن بهتر است. فروشگاه معراج کالا در زمینه عرضه نوره طبیعی چندین سال تجربه داشته و مشتریان عمده و مستقیم زیادی در سراسر کشور دارد. نوره طبیعی بسته بندی 5 کیلویی یکی از محصولات مهم ما بوده که از یک قیمت رقابتی در این حوزه برخوردار است.

فروش کلی نوره طبیعی بسته بندی 5 کیلویی

نکاتی برای خرید نوره طبیعی بسته بندی 5 کیلویی

نکاتی برای خرید نوره طبیعی بسته بندی 5 کیلویی متاسفانه مانند همه مواد مورد مصرف مردم که به دلیل سادگی در فرایند تولید، بجای تولید محصول طبیعی و موثر، به صورت صنعتی و شیمیایی تهیه می شوند، نوره هم از این قاعده مستثنی نمانده و بخش زیادی از نوره یا همان پودر موبر بهداشتی موجود در بازار به صورت صنعتی و شیمیایی تهیه شده است. قطعا هر محصولی که به روشی غیر از روش اصولی و طبیعی آن تهیه شود، تاثیر و نتیجه محصول اصلی را نداشته و مشتری نتیجه دلخواه را نخواهد گرفت. فروشگاه معراج کالا تجربه خرید نوره طبیعی را برای مشتریان خود در داخل و خارج از کسور ضمانت می کند.

محصولی که به صورت ۱۰۰ درصد طبیعی و اصولی تهیه شده و در فرایند آن هیچ گونه ماده شیمیایی و مضر بکار نرفته است. مورد دیگری که در کنار کیفیت و اصالت محصول برای مشتری مهم است قیمت محصول می باشد. تولید محصول با وزن بالا باعث کاهش شدید هزینه های بسته بندی محصول شده و قیمت نهایی محصول نیز به تبع آن کاهش می یابد. فروشگاه اینترنتی معراج کالا با تهیه این محصول در بسته بندی ۵ کیلویی توانسته تا حد زیادی هزینه های بسته بندی را حذف نماید.

توزیع کننده انبوه نوره طبیعی بسته بندی 5 کیلویی

توزیع کننده انبوه نوره طبیعی بسته بندی 5 کیلویی فروشگاه اینترنتی معراج کالا یکی از توزیع کننده گان مطرح محصولات بهداشتی در داخل و خارج کشور ایران بشمار می رود که با ارائه قیمت های رقابتی و حذف واسطه ها توانسته مشتریان بسیاری را در طی چند سال اخیر به خود جذب کند. فعالیت فروشگاه معراج کالا به صورت تحویل سفارش های انبوه و عمده می باشد و قیمت تمام شده برای مشتری در عین کیفیت بالا، طبیعی بودن و اصالت محصول بسیار پایین تر نسبت به نمونه های مشابه در بازار است که بعضا به روش طبیعی هم تولید نشده اند. معراج کالا آمادگی دارد محصول نوره طبیعی بسته بندی ۵ کیلویی را در کمترین زمان ممکن به فروشندگان و مشتریان خود در سراسر ایران و تمامی شهرها و استان ها تحویل دهد. همچنین امکان صادرات این محصول نیز توسط مجموعه ما امکان پذیر می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما