فروش نوره گیاهی صادراتی بدون واسطه

نوره طبیعی گیاهی نوعی ماده پودر مانند است که رنگ آن سفید است و در از بین بردن موهایش زائد بدن به کار گرفته می شود این پودر خواص درمانی بسیار زیادی را برای سلامتی و پیشگیری از به وجود آمدن خیلی از بیماری ها را دارد. نوره گیاهی صادراتی در واقع همان واجبی میباشد که در طب سنتی خیلی به آن توصیه شده است استفاده از این ماده آنقدر برای بدن مفید می باشد که روایاتی هم در این باره شده است.

فروش نوره گیاهی صادراتی بدون واسطه

معرفی انواع نوره گیاهی صادراتی

معرفی انواع نوره گیاهی صادراتی

مواد طبیعی از ترکیب سنگ آهک پودر شده و زرنیخ به وجود می آید برای اینکه از خاصیت مو زدایی و خواص درمانی آن به توان استفاده کرد باید تناسب ترکیب بین آهنگ و رعایت کنید در این صورت است که از فواید آن می توانید بهره ببرید انواع نوره طبیعی خواص و فواید یکسانی دارند فقط تفاوت آن ها در این است که نوع زرنیخ به کار رفته در آن ها متفاوت می باشد و این تنها دلیلی است که باعث می شود رنگ آن ها با هم تفاوت داشت باشد.

زرنیخ در سه رنگ زرد سبز طلایی وجود دارد ترکیب هر کدام از این‌ها با آهک متفاوت می باشد اما در کل نسبت آهک به کار رفته خیلی بیشتر از زرنیخ می‌باشد. قدرت موبری زرنیخ زرد با آهک از دیگر انواع نوره بیشتر است، وجود زرنیخ به کار گرفته شده در نوره در واقع مهمترین و اصلی ترین عنصر تشکیل دهنده نوره می باشد و تمام فواید آن به خاطر وجود این ماده است که در نوره صنعتی به بهانه سمی بودن آن را در ترکیب نوره حذف کرده اند.

توزیع کننده نوره گیاهی صادراتی

توزیع کننده نوره گیاهی صادراتی

بازار خرید نوره طبیعی گیاهی عمده با در نظر گرفتن نوره طبیعی در شکل‌های مختلف بسته بندی و فله‌ای با داشتن کیفیت عالی به روش های مختلف آن را در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان آن قرار می دهد. قیمت توزیع نوره صادراتی بستگی به درجه کیفیت، نوع بسته بندی و روش خرید آن دارد که در جاهای مختلف متفاوت می‌باشد.

اگر خرید این محصول به روش مستقیم و بدون واسطه گری باشد و همینطور به صورت عمده خریداری شود علاوه مطمئن شدن از کیفیت فروش نوره گیاهی با قیمت مناسب تری هم می توانید آن را نسبت به روش های دیگر خریداری کنید. مرکز تولید نور طبیعی گیاهی این ماده را با در نظر گرفتن تمام شرایط لازم و استاندارد در نظر گرفته و آن را به طور انبوه تولید می کند به صورت بسته بندی شده به روش های مختلف مستقیم و غیر مستقیم به بازار داخلی عرضه می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما