فروش نوره زرنیخ طلایی به صورت فله

فروش نوره زرنیخ فله گاهی توسط خود تولیدکننده به صورت مستقیم انجام می شود و برخی از آنها فروشگاه اینترنتی دارند و از این طریق نوره زرنیخ طلایی را معرفی نموده و به مشتری

می فروشند که امروزه بیشتر افراد از سایتهای مجازی خرید می نمایند زیرا که محصولات با کیفیتی را ارائه می دهند.

فروش نوره زرنیخ طلایی به صورت فله

مزایای استفاده از نوره زرنیخ دار

مزایای استفاده از نوره زرنیخ دار مزایای استفاده از نوره زرنیخ دار زیاد است و از قدیم مورد استفاده بوده و در طب سنتی بسیار توصیه شده است. برای نتیجه بهتر گرفتن از نوره سنتی باید طبق اصول خاصی از آن استفاده کرد. در ابتدا گفته شده است که حتما در 40 روز حداقل یکبار از آن استفاده شود و اگر مشکل و بیماری فرد با نوره سنتی برطرف می شود گاهی یک روز در میان آن را تجویز می کنند.

برای اینکه تأثیر خود را بگذارد باید بدن یس نباشد و خشک باشد محل مورد نظر نیز باید خنک باشد و تهویه مناسب داشته باشد و بعد مقداری از پودر نوره را در آب داغ ریخته و مخلوط کرده تا حالت میری مانند و یا خامه ای پیدا نماید یعنی نه خیلی شل و نه سفت باشد و اینکار باید ایستاده انجام شود از قسمت ابتدایی پا تا زیر گردن را با ماده تشکیل شده پوشش داده و بگذارید خشک شود هنگامی که خشک می شود ترک بر می دارد حدود پنج الی ده دقیقه زمان لازم هست و در این مدت بهتر است خود را سرگرم نمائید تا کاملا خشک شود و تأثیر لازم را بگذارد و بعد از آن با دست بدن را تمیز کرده و زیر آب گرم بگیرید. در برخی از کتاب ها گفته شده که بعد از نوره زدن حنا را نیز به سراسر بدن مالیده و بعد از شستن کامل بدن آنرا روغن مالی نمائید که برای دردهای مزمن مفید است.

نوره برای درمان انواع دردهای مفصلی و بیماریهای خطرناک که پزشکان از درمان آن عاجزند توصیه می شود. در قدیم حمام های عمومی وجود داشته که افراد در محل مخصوصی که برای آن تعبیه شده بود از آن استفاده می کردند ولی امروزه به خاطر بویی که دارد استفاده از آن کمی مشکل ساز است برای از بین بردن بوی نامطبوع بهتر است با آن روغن زیتون و یا گلاب اضافه نمود تا بتوان آنرا در خانه های امروزی نیز استفاده کرد.

مراکز پخش نوره زرنیخ فله

مراکز پخش نوره زرنیخ فله پخش نوره زرنیخ امروزه بیشتر از سایتهای مجازی انجام می شود و از فروشگاه های اینترنتی محصول مورد نظر به فروش می رسد. برای خرید نوره می توان به غرفه های مجازی مراجعه کرد و انواع ثبت سفارش انحام داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما