فروش نوره زرنیخ دار عمده

 

 

جهت خرید نوره زرنیخ دار عمده با پایین ترین قیمت و بهترین کیفیت باید با تولیدی این محصول ارتباط بگیرید و بهترین راه جهت خرید مناسب این محصول مراجعه به سایت کارخانه بهترین روش هست .
در سایت معراج کالا شما می‌توانید با ارتباط گرفتن با مشاوران این‌مجموعه نوره خود را به صورت مستقیم از تولیدی دریافت کنید.

خرید نوره زرنیخ دار از کارخانه
روش استفاده از نوره زرنیخ دار عمده

اگرچه خرید بهترین کیفیت از نوره زرنیخ دار عمده بسیار حائز اهمیت هست اما این محصول برای اینکه کارایی فوق العاده خودرا به ما نشان دهد لازم هست طرز صحیح استفاده از آن را بدانیم و درست به کار ببریم .

مراحل زیر را برای استفاده صحیح از این محصول در نظر داشته باشید:

 

۱_مقداری از پودر را متناسب با میزان نیازتان در یک ظرف بریزید.

 

۲_آب *داغ*را اندک اندک به آن اضافه کنید تا از حالت پودر به خمیر در آید و البته خمیر هم باید نه سفت باشد و نه آبکی(وقتی آب را بهدپودر اضافه کنید پودر تغییر رنگ میدهد)

 

۳_بدنتان را کاملا خشک نگه دارید و سپس نوره خمیر شده را با دستکش یا کاردک(جهت جلوگیری از پوسیدگی ناخن )به نقطه مورد نظر از بدن که می‌خواهید موهای آن از بین برود بزنید .اگر نوره شما از نوع نوره معراج باشد نیاز به غلیظ زدن محصول نیست و با یک لایه نسبتا نازک هم نتیجه خود را می‌بینید.

۴_بعد از زدن نوره بر سطح بدن و گذشت ۳_۴دقیقه (و البته هر زمان احساس کردید موها با دست به راحتی کنده می‌شوند )اقدام به شستن کنید و دقت کنید نیازی نیست حتما مانند موبرهای صنعتی آن را ۱۰دقیقه نگه دارید زیرا که زیاد ماندن نوره پوست را می‌سوزاند.

 

 

*چند نکته که دانستنش به شما تجربه بهتری می‌دهد در استفاده از نوره:

 

۱_اگر از بوی نوره که تند هست خوشتان نمی اید(البته این بو خاصیت درمانی دارد و بهتر هست بوییده شود)میتوانید از گلاب به جای آب استفاده کنید و بجوشانید .

۲_حتما آب شما داغ باشد برای تهیه نوره

۳_بدنتان حتما خشک باشد قبل از استفاده تا دچار سوزش نشود بدنتان

۴_اگر برای کل بدن میخواهید استفاده کنید نقاط حساس بدن را که پوست نازک تری دارند برای مرحله آخر بگذارید تا زیاد ماندن نوره باعث سوزش آن ناحیه نشوند.

 

۵_بعد از استفاده از نوره به استفاده از حنا تاکیید بسیاری می‌شود که موجب داشتن پوست صاف و نرم می‌شود.

 

 

مرجع پخش نوره زرنیخ دار طبیعی اصل

 

مرجع فروش نوره زرنیخ دار بصورت عمده

مجموعه معراج بعنوان مرجع پخش نوره زرنیخ دار برای تمامی عمده فروشان و فروشندگان بزرگ و کوچک شناخته می‌شود.
در این مجموعه سفارشات بسیار زیاد و با مقادیر بالا تولید و عرضه می‌شود.
در این مجموعه تولید نوره زرنیخ دار به چندین تن در روز می‌رسد و هیچ محدودیتی بابت تولید و ارسال محصول نداریم.
زیرا که کیفیت محصول و استقبال مشتریان عزیز از این کیفیت باعث قوت گرفتن ما و بالا بردن ظرفیت تولید شده است .

جهت سفارش این محصول شما باید با شماره های زیر این مقاله ارتباط بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت کنید و سفارش خود را ثبت کنید و بعد انجام کارهای مربوط به حسابداری ارسال محصول از طریق های مختلف مانند پست یا ترمینال یا باربری یا….متناسب با نظر شما عزیزان انجام می‌شود. و مشاوران ما تا لحظه رسیدن بار به دست شما پیگیری خود را انجام می‌دهند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما