فروش نوره زرنیخ دار۱به ۶ فله ای

نوره زرنیخ دار یا پودر نظافت سنتی، پودری برای دفع موهای زائد بدن است. این محصول به دو صورت سنتی و صنعتی تهیه می‌شود که نمونه های سنتی آن حاوی ماده ای به نام زرنیخ است.

این ماده با ارزش، خواص فراوانی برای سلامت بدن انسان دارد. در نوره های سنتی نسبت زرنیخ به آهک ۱ به ۶ یا ۱ به ۷ است. فروش نوره زرنیخ دار۱به ۶ به صورت فله ای و با قیمت بسیار مناسب در این فروشگاه انجام می‌شود.

فروش نوره زرنیخ دار۱به ۶ فله ای

فواید استفاده از نوره زرنیخ دار

فواید استفاده از نوره زرنیخ دار موهای زائد، موهای ناخواسته ای هستند که در نقاط مختلف بدن می رویند. انسان برای رفع این موها، از مواد طبیعی و شیمیایی مختلفی بهره می گیرد. بیشتر این محصولات، موهای زائد را به صورت موقتی دفع می کنند. روش هایی هم که به صورت دائم برای حذف این موها استفاده می شود، غالبا هزینه های بالایی دارند.

در بین تمامی این محصولات مختلف، استفاده از نوره یا پودر موبر، جزو قدیمی ترین روش های دفع موهای زائد و نطافت بدن است. قدمت این محصول به هزاران سال می رسد. در کتب قدیمی و کتب دینی ما نیز استفاده از نوره سفارش شده است.

در حال حاضر، این محصول به دو صورت خانه ای و کارخانه ای تهیه می شود. تفاوت این دو محصول در استفاده از ماده ای شیمیایی به نام زرنیخ یا آرسنیک است.

آرسنیک، در نوره سنتی استفاده می شود. این ماده آنتی سرطان است. در ترکیب نوره سنتی از آهک و زرنیخ با نسبت معین استفاده می شود. آهک ماده ای قلیایی و ضدعفونی کننده بوده و بوی بد و ناخوشایند زرنیخ، با تنفس وارد ریه شده و با گردش خون به تمام اندام ها می رسد.

استفاده از نوره زرنیخ دار فواید بسیار دارد و بزرگان دین به استفاده از این نوره توصیه اکید داشته اند. در اینجا تعدادی از خواص این نوره زرنیخ دار بیان می شود:

  • رفع پریشان حالی و افسردگی
  • تقویت قوای جنسی
  • درمان لک و پیس
  • درمان زگیل
  • تقویت کننده بدن
  • مفید برای ام اس
  • کاهنده بلغم و سر درد های بلغمی
  • درمان عفونت و بیماری های زنان
  • و …

خرید عمده نوره زرنیخ دار۱به ۶

خرید عمده نوره زرنیخ دار۱به ۶

قیمت نوره زرنیخ دار، به نوع زرنیخ استفاده شده بستگی دارد. زرنیخ در چندین رنگ وجود دارد. زرنیخ طلایی بالاترین قیمت را داشته و کمتر در تولید نوره مورد استفاده است. زرنیخ زرد و سبز به ترتیب قیمت های پایین تری دارند که در تهیه نوره سنتی مورد استفاده هستند.

معمولا در تهیه نوره سنتی از ترکیب زرنیخ و آهک با نسبت ۱ به ۶ استفاده می شود. این ترکیب، مناسب ترین میزان ترکیب را داشته و اثر مطلوب دارد.

برای خرید نوره زنیخ دار ۱ به ۶ به صورت عمده، به مراکز تولید این محصول که به صورت کارگاهی و یا درخانه، انجام می شود، مراجعه می شود. در این فروشگاه اینترنتی نیز این محصول به صورت عمده و با بهترین قیمت ها عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما