فروش عمده نوره طبیعی اصل

نوره، پودری بهداشتی برای از بین بردن موهای زائد بدن است که به روش سنتی تهیه می شود. نوره طبیعی بر خلاف نمونه های صنعتی آن دارای زرنیخ یا آرسنیک است که عامل بوی تند در نوره های طبیعی است. نوره طبیعی اصل که سنتی تهیه شده به صورت فله یا در بسته بندی های ساده و با قیمت هایی بسیار مناسب عرضه می‌شوند. فروش عمده نوره طبیعی اصل در این فروشگاه اینترنتی انجام می‌شود. این محصول مستقیما از تولید کننده به دست مشتریان می‌رسد.

فروش عمده نوره طبیعی اصل

عوامل موثر بر کیفیت نوره طبیعی اصل

عوامل موثر بر کیفیت نوره طبیعی اصل پودر های موبر جزو محصولات بهداشتی ساده و قیمت مناسبی هستند که از دیرباز برای دفع موهای زائد استفاده می شوند. در گذشته این محصولات به صورت سنتی تهیه شده و به فروش می رسیدند. اما در حال حاضر این پودر های نظافت به روش صنعتی و در کارخانه ها نیز تولید می شوند. بین پودر های سنتی و پودر جدید صنعتی موبر تفاوتی وجود دارد. طبق دستور وزارت بهداشت در تولید پودر های موبر بهداشتی نباید از آرسنیک یا زرنیخ استفاده شود، در حالیکه در پودر موبر سنتی زرنیخ حتما باید وجود داشته باشد.

زرنیخ یا آرسنیک شبه فلزی است که در طبیعت به رنگ زرد است. این ماده ارزشمند پس از استخراج از معادن برای استفاده در صنایع مختلف فراوری می شود که بخشی از آن در تولید محصولات بهداشتی همچون‌ پودر های موبر استفاده می شود. آرسنیک ماده ای سمی است که پس از فراوری، سولفید آن همراه با آهک سفید در تولید پودر های موبر سنتی یا نوره استفاده می شوند. مصرف موضعی زرنیخ که در نوره های سنتی و طبیعی وجود دارد، فواید بسیاری برای سلامتی قسمت های مختلف بدن دارد.

در طب سنتی و دینی هم نوره گذاری بسیار سفارش شده است. نوره به دلیل برخورداری از زرنیخ دارای بوی تند و نامطبوعی است که بسیاری از افراد به دلیل این بوی ناخوشایند و عدم آگاهی از خواص این ماده فوق العاده مفید، به سمت استفاده از پودر های معطر صنعتی می روند. اما بوی تند و تیز نوره، خاصیت ضد سرطانی دارد. در هنگام استفاده، بوی زرنیخ با تنفس ، وارد تمامی اندام ها شده و پاکسازی بدن از سلول های سرطانی صورت می گیرد.

چند مورد از عوامل موثر بر کیفیت نوره طبیعی اصل بیان می شود:

  • در بین نوره های تولیدی، کیفیت نوره زرد از بقیه بالاتر است. در این نوره از میزان زرنیخ زرد (طلایی) بیشتری استفاده شده است. در بین انواع زرنیخ، زرنیخ زرد رنگ، سبز و سرخ به ترتیب بالاترین کیفیت و تاثیر را دارند.
  • نوع آهک استفاده شده مهم است. اهک سفید پخته، که بسیار نرم یکدست است، بهترین نوع آهک در تهیه نوره طبیعی اصل است.
  • نسبت ترکیب آهک و زرنیخ؛ نسبت زرنیخ به آهک معمولا ۱ به ۶ و یا ۱ به ۷ است. نوره با نسبت زرنیخ ۱ به ۶ کیفیت بالاتری دارد.

خرید انبوه نوره طبیعی اصل

خرید انبوه نوره طبیعی اصل

تولید کننده نوره طبیعی اصل با تهیه مواد اولیه مرغوب، محصولی با کیفیت بالا تولید می کند و آن را به صورت فله و انبوه نیز به فروش می رساند. توزیع کننده نوره، یکی از خریداران این محصول است که واسطی بین تولید کننده و فروشندگان خرد است. این مراکز نوره را به صورت انبوه و با قیمت کمتری خرید کرده و در بازار توزیع می کنند. نوره طبیعی اصل به خارج از کشور هم صادر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما