فروش عمده نوره زرد ۲۰ کیلویی

نوره زرد ۲۰ کیلویی جزء محصولات بسیار مرغوب و با کیفیت است که امروزه توسط برندهای معروف و شناخته شده تولید می‌شود و در مصارف مختلف قابل استفاده می‌باشد. همچنین از لحاظ کیفی در سطح بالایی بوده که دارای قیمت های مناسب و ارزان می‌باشد.

 

فروش نوره زرد ۲۰ کیلویی معمولاً به صورت آنلاین انجام می‌شود در واقع مصرف‌کنندگان و فروشندگان این محصول در تلاش هستند که انواع و اقسام نور ۲۰ کیلویی را در بسته بندی های متفاوت و بازار عرضه کنند و با قیمت مناسب در اختیار مصرف ‌کنندگان قرار دهند.

 

 

فروش عمده نوره زرد 20 کیلویی

اندازه های مختلف نوره زرد ۲۰ کیلویی

نوره زرد ۲۰ کیلویی دارای سایز و اندازه های مختلف و متفاوتی است. هر کدام مختص استفاده در مکان خاص می‌باشد.به عنوان مثال برای مکان هایی مانند آرایشگاه ها معمولاً از بسته بندی های با حجم ۲۰ کیلو استفاده می ‌شود.

 

اما در منازل نیز از نمونه بسته بندی های کوچک تر حدود ۵ کیلو گرم استفاده می‌گردد. هر کدام  از آنها دارای خواص و ویژگ‌ های منحصر به فردی است که باعث وجه تمایز آن نسبت به سایر محصولات مشابه موجود در بازار شده است.

 

نوره زرد ۲۰ کیلویی معمولاً  قابلیت که قدرت پاک کنندگی و از بین بردن مو ها را در مدت زمان کوتاهی دارا می‌باشد. به همین جهت دارای محبوبیت بسیار زیادی در بین مصرف کنندگان و همچنین آرایشگاه های زنانه است.

 

همچنین نوره زرد ۲۰ کیلویی میزان آهک بسیار کمی دارد. اما در عین حال قدرت بالایی برای از بین بردن مو ها دارد. یعنی نسبت ماده اصلی با آهک در نوره زرد حدود ۶ به ۱ می‌باشد و معمولاً در حجم های مختلف حدوداً ۱۰ کیلو وارد بازار می‌شود.

 

هر کدام از این بسته ها دارای مهر استاندارد و گواهینامه سیب سلامت می‌باشد. به همین جهت دارای خواهان و طرفداران زیادی در بازار است و به وفور هم مورد مصرف قرار می‌گیرد.

 

 

اندازه های مختلف نوره زرد 20 کیلویی

فروشگاه نوره زرد ۲۰ کیلویی

فروشگاه نوره زرد ۲۰ کیلویی در نظر دارد که محصولات خود را در بهترین و مرغوب‌ترین کیفیت و همچنین نازل‌ترین قیمت به بازارهای داخلی و بازارهای خارجی عرضه کند و به صورت عمده و کلی در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

همچنین سعی دارد که محصولات خود را به صورت آنلاین به فروش برساند. به همین جهت مصرف کنندگان می‌توانند با مراجعه به سایت و ثبت درخواست خود به صورت اینترنتی این محصولات را در کوتاه ‌ترین زمان و در اسرع وقت خریداری کرده و مورد استفاده قرار بدهند

 

این محصولات به علت کیفیت بسیار خوب به کشورهای خارجی نیز صادر شده و در آنجا نیز بسیار باعث جلب رضایت مشتریان و مصرف کنندگان شده است.

 

 

فروشگاه نوره زرد 20 کیلویی

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما