فروشنده نوره طبیعی زرنیخ دار

نوره همان پودر موبر و با نام دیگر پودر بهداشت است که برای از بین بردن موهای زائد بکار می رود. این نوع پدر از گذشته های بسیار دور درمیان اثقوام مسلمان استفاده می شده و حتی در کتب اسلامی و طب سنتی بسیار در رابطه با نوره صحبت به میان آورده شده است.نوره طبیعی خود دارای اونواع مختلفی است و همچنین نوره طبیعی زرنیخ دار خود دارای نوع سبز رنگ و نوع زرد رنگ و حتی سبز مایل به سوخته می باشد.

فروشنده نوره طبیعی زرنیخ دار

ویژگی های نوره طبیعی زرنیخ دار

ویژگی های نوره طبیعی زرنیخ دار با مطالعه کتب قدیمی و طب اسلامی و سنتی میتوان به میزان اهمیت نوره در طول قرن های مختلف پی برد. نوره خود انواع مختلفی دارد که یکی از انواع آن نوزه طبیعی زرنیخ دار است . در واقع در این نوره به ازای هر 6 قسمت آهک 1 قسمت زرنیخ که همان آرسنیک است بکار گرفته شده است. در کتب قدیمی و اسلامی مصرف نوره را مستحب دانسته و مردم را به استفاده از آن دعوت می کنند. نوره طبیعی زرنیخ دار بدن را تقویت کرده، آب کمر را زیاد و قوای جنسی را تقویت می کند. با کشیدن مداوم این محصول روی بدن می توان با رماتیسم و درد مفاصل خداحافظی کرد زیرا نوره طبیعتی گرم دارد و بدن را گرم کرده و بر سودا غلبه می کند. این داروی طبیعی درمان کننده انواع عفونت واژن نیز می باشد و در محکم کردن استخوان ها نقش دارد. در کتب اسلامی از آن به عنوان افزاینده نور چشم، روشن و لطیف کننده پوست و حتی ضد خارش و اگزما نیز می باشد. حتی این موبر خلق را نیکو و روان را از پریشان حالی در می آورد، درمان کننده انواع سرطان از قبیل پروستات و پستان می باشد.

مراکز خرید نوره طبیعی زرنیخ دار

مراکز خرید نوره طبیعی زرنیخ دار مجموعه معراج با هدف افزایش فروش و صادرات محصولات طبیعی ای از قبیل نوره سایت خود را جهت راحتی دسترسی مشتریان گرامی راه اندازی کرده است تا مشتریان عزیز چه در داخل و چه در خارج از کشور بتوانند به راحتی به این محصول معجزه آسا دسترسی داشته باشند و حتی بدین منظور مجموعه معراج با کادر و کارشناسانی مجرب آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان عزیز می باشد. مشتریان محترم می توانند با مراجعه به سایت مجموعه اقدام به انتخاب و در نهایت خرید نوره زرنیخ دار کنند. در این میان باید خاطر نشان کرد قیمت نوره زرنیخ دار با توجه به مقدار بسته بندی متغیر می باشد و می توانند با توجه به میزان نیازشان مقدار مورد نظر خود را بصورت فله و عمده و یا در بسته بندی های کوچک تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما