فروشنده مستقیم سرمه اثمد سنگ

جهت خرید سرمه ی اثمد اصل به وب سایت فروشنده مستقیم سرمه اثمد سنگ مراجعه نمایید.
سرمه یکی از قدیمی ترین لوازم آرایشی به شمار می آید و از آن جهت زینت دادن چشم ها استفاده می کنند و رنگ آن مشکی بسیار تیره می باشد و درون سرمه اصل ذرات دانه مانندی قرار دارند.
سرمه اثمد خواص بسیار زیادی بر روی چشم ها دارد و در طب سنتی از آن برای درمان بیماری های چشم و سر استفاده می شود.

فروشنده مستقیم سرمه اثمد سنگ

سرمه اثمد چه خواصی دارد؟

سرمه اثمد چه خواصی دارد؟ سرمه اثمد چه خواصی دارد؟ همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم این نوع سرمه خواص بسیار زیادی دارد و در درمان آب مروارید و آب سیاه که باعث نابینایی می شود بسیار موثر است.
کشیدن سرمه در چشم ها به صورت روزانه از ضعیفی چشم ها پیشگیری می کند و سبب تقویت چشم ها می شود و علاوه بر آن به دلیل ترکیباتی موثری که دارد سبب تقویت مژه ها و افزایش ضخامت و طول مژه ها می شود.
کشیدن سرمه اثمد در ابروها سبب تقویت تارهای ابرو و رفع ریزش ابرو می شود و همچنین کشیدن سرمه در چشم هنگام سر درد سبب کاهش درد و درمان سردردهای ناشی از میگرن و بیماری های عصبی می شود.
افرادی که به دلیل بیماری های کبدی و کبد چرب صلبیه چشم زرد رنگ دارند با مصرف سرمه می توانند زردی چشم خود را برطرف کنند و همچنین سرمه سبب افزایش شفافیت زجاجیه ی چشم می شود.
کشیدن سرمه در چشم سبب شستشوی مجاری چشم و مجاری سینوسی می شود و بنابراین در درمان سینوزیت نیز موثر است و سبب رفع التهابات و ترشحات سینوس ها در گلو می شود.
در گذشته برای تهیه ی سرمه سنگ آنتیموان را روی شعله ی آتش قرار می دادند و دوده ی آن را جمع آوری می کردند و این دوده سرمه نام داشت و سرمه را در سرمه دان های نقره ای و یا چوبی و یا فولادی قرار می دادند اما امروزه برای تهیه ی سرمه از سنگ اثمد و یا دوده ی پوست فندق استفاده می کنند.

مرکز تولید سرمه سنگ

مرکز تولید سرمه سنگ در طب سنتی برای درمان بیماری های چشم و و حساسیت های سینوسی به خانم ها توصیه شده است که هر شب قبل از خواب به چشم های خود سرمه بزنند.
مرکز تولید سرمه سنگ اثمد اصل در عربستان است و تمامی این سرمه ها توسط دوده ی سنگ اثمد تهیه می شوند و پس از آن در شیشه های کوچک بسته بندی می شوند و به بازار فروش لوازم آرایشی عرضه می شوند و توسط فروشنده سرمه اثمد به فروش می رسند.
پس از خریداری سرمه ، دوده ی قرارگرفته در شیشه را ابتدا در سرمه دان بریزید و سپس به استفاده از آن اقدام کنید و جهت استعلام قیمت سرمه اثمد به وب سایت تولید و فروش سرمه اثمد مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما