فروشنده بهترین نوره زرنیخ طلايی یک کیلویی

فروشنده بهترین نوره با توجه به استقبال مصرف کنندگان از نوره زرنیخ طلايی یک کیلویی، این محصول را به صورت عمده و با قیمتی مناسب به فروش می رساند. نوره زرنیخ طلایی تنها محصولی برای از بین بردن موهای زائد نیست، بلکه خواص زیادی برای بدن دارد. این محصول با حجم عمده به فروش می رسد تا با کاهش هزینه های بسته بندی، خریدی مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان باشد

فروشنده بهترین نوره زرنیخ طلايی یک کیلویی

دانستنی هایی مفید درباره نوره زرنیخ طلايی 

دانستنی هایی مفید درباره نوره زرنیخ طلايی  نوره زرنیخ طلایی یکی از با کیفیت ترین انواع نوره است. این محصول پودر است و مواد تشکیل دهنده آن آهک، زرنیخ و آرسنیک است. اگرچه آهک و زرنیخ موهای زائد را از بین می برد اما بیشترین خواص این محصول مربوط به آرسنیک است. وجود ارسنیک باعث تولید بو نیز می شود اما استنشاق این بو هم برای بدن مفید است. در روایاتی که از پیامبر و امامان وجود دارد تاکید زیادی به مصرف نوره شده است:

  • حضرت علی (ع) فرمودند: نوره پاک کننده است و هر فرد با ایمان هر ۱۵ روز از نوره استفاده می کند.
  • امام صادق علیه السلام فرمودند: هر کس بعد از ۱۵ روز پول نداشت، بهتر است قرض کرده و از نوره استفاده کند.
  • در تابستان یک بار نوره استفاده کردن بهتر از ده بار استفاده در زمستان است.

همان گونه که از روایات مشخص است، استفاده از نوره مستحب است و دلیل ان خواصی است که این محصول برای بدن دارد. در این مطلب به خواص نوره زرنیخ طلایی اشاره می کنیم:

  • اگر دچار تیرگی پوست شده اید، از نوره استفاده کنید‌. نوره مانند یک لایه بردار عمل کرده و پوست شما را روشن کرده و تیرگی را از بین می برد.
  • پس از استفاده از نوره، به مرور زمان رشد موها کند می شود.
  • برای کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه، شما می توانید برای زدودن موهای زیر بغل خود از نوره استفاده کنید.
  • بوی بد و نا خوشایند نوره، از ابتلا به سرطان جلوگیری می کند.
  • نوره به از بین رفتن باکتری ها کمک می کند. به ویژه قارچ ها و باکتری هایی که در مناطق مرطوب مانند زیر بغل ایجاد شده اند.

مراکز پخش نوره زرنیخ طلايی یک کیلویی

مراکز پخش نوره زرنیخ طلايی یک کیلویی مراکز فروش نوره اصل کیلویی، این محصول را در بسته بندی یک کیلویی در سراسر ایران پخش می کنند. خرید نوره زرنیخ طلایی به صورت کیلویی به کاهش هزینه ها کمک می کند. علاوه بر این محصولات این مرکز بدون واسطه و به طور مستقیم از تولید کننده تهیه شده تا سود واسطه کم شده و محصول با قیمتی مناسب به دست مصرف کنندگان برسد. شما می توانید سفارشات خود را به صورت اینترنتی و یا تلفنی ثبت کرده و درب منزل خود دریافت کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما