عمده فروشی نوره سنتی اصل

تولید کنندگان نوره سنتی اصل با استفاده از روش قدیمی و اصیل به تولید نوره ی اصل پرداخته اند . این محصول حاوی زرنیخ بطور عمده به فروش می رسد . فروش نوره به صورت عمده دارای تخفیف برای مشتری خواهد بود .خریدارانی که در بازار به دنبال پودر موبر اصیل می گردند، می توانند با مراجعه به تولیدکنندگان معتبر این محصول سنتی را با کیفیت قدیمی را به طور عمده در تعداد معین شده ، تهیه نمایند .

عمده فروشی نوره سنتی اصل

بررسی جایگاه نوره سنتی اصل در طب سنتی

بررسی جایگاه نوره سنتی اصل در طب سنتی نوره اصل از قدیمی ترین شکل پودر موبر است که در قدیم الایام مردم برای زدودن موهای بدنشان از آن استفاده می کردند و به آن واجبی هم می گفتند .

نوره سنتی اصل از مواد اصلی آرسنیک ، زرنیخ و آهک تشکیل می شود و به شکل پودر سفید رنگ است. ترکیبات اصلی آن که امروزه دستکاری شده اند اهمیت نوره را دو چندان کرده بودند . اطباء سنتی همگی بر مصرف مداوم نوره ، متفق القول بودند . خواصی که این ماده ی تنظیف کننده دارد حتی از سوی امامان مورد تاکید قرار گرفته و درباره ی اهمیت مصرف آن چندین حدیث نقل قول شده است . امام کاظم علیه السلام در این باره گفته است ” موى سر، چون بلند شود ، آب کمر از جریان می افتد، مفاصل، سست می شوند و ضعف و سِل به دنبال می آورد. امّا نوره، آب کمر را افزون می سازد، بدن را تقویت می ‏کند، بر پیهِ کلیه ها می ‏افزاید و بدن را چاق می کند .

نوره ضمن پاکسازی و زدودن موهای پوست می تواند پوست را به طور کامل زنده و شاداب نگه دارد . از نوره می توان برای موزدایی نواحی مختلف بدن استفاده کرد . نحوه ی مصرف آن به این شکل می باشد که پودر نوره را با مقداری آب ولرم مخلوط می کنیم و به مدت هفت دقیقه روی محل مورد نظر پوست قرار می دهیم و بعد با آب آن را می شوییم . نحوه ی استفاده از آن بسیار سهل و آسان است.

چند مورد خلاصه از فواید و خواص نوره که در طب سنتی معرفی شده اند؛ ضد سرطان ، رفع سیاهی زانوها و آرنج ها ، رفع بواسیر ، رفع ترک پا ، رفع قارچ پوستی ، رفع جوش و لک.

تولید کننده انواع نوره سنتی اصل

تولید کننده انواع نوره سنتی اصل امروزه به علت آشکار شدن اهمیت نوره های سنتی و وجود متقاضیان فراوان ، تولید کنندگان در نقاط مختلف کشور اقدام به تولید انواع نوره اصل کرده اند . این نوره ها از ترکیبات قدیمی ، آهک ، گوگرد و آرسنیک تولید می شوند . انواع نوره های اصل با قدرت لایه برداری و مو زدایی فوق العاده علاوه بر تنظیف پوست در درمان برخی ناراحتی های بدنی مثل درمان لک های برص موثرند .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما