عمده فروشان نوره طبیعی اصل صادراتی

نوره ماده ای پودری و سفید رنگ است .که از گیاهان خاصی درست شده است ترکیب اصلی نوره اهک را می توان نام برد .نوره را باید با اب ولرم مخلوط کرد و به صورت خمیری به پوست خشک اغشته کرد و بعد از پنج دقیقه شستشو داد.شرایط نگهداری نوره نیز اهمیت دارد .زیرا باید از نفوذ هوا در ان جلو گیری شود. در غیر این صورت اثر بخشی لازم را نخواهد داشت .نوره طبیعی اصل باید کاملا از گیاهان طبیعی استخراج شده باشد و فاقد مواد شیمیای و صنعتی باشد .

عمده فروشان نوره طبیعی اصل صادراتی

بررسی کیفیت نوره طبیعی اصل

بررسی کیفیت نوره طبیعی اصل نوره ماده ای طبیعی است .برای از بین بردن موهای زائد در بدن‌دو نوع نوره در بازار موجود است .نوره بی بو و بودار که نوع بودار آن از کیفیت بیشتری برخوردار است. نوره بی بوصرفا جهت زدودن موهای زائد به کار میرود و خاصیت چندانی ندارد بنابراین نوره طبیعی اصل باید بو داشته باشد .این بو نشان داده می شود که از گیاهان طبیعی در آن استفاده شده است.

نوره اصل باید فاقد هر گونه ماده شیمیایی و صنعتی باشد. در غیر اینصورت ممکن است برای پوست های حساس مشکل جدی ایجاد کند.که این مشکل اگزمای پوستی، جوش و سوختگی در پوست باشد. بعد از مصرف این محصول بهتر است از لوسیون های مخصوص استفاده شود .زیرا باعث خشکی پوست در پوست های حساس می شود .همچنین باید توجه داشت نوره گزینه مناسب برای زدودن موهای زائد صورت نمی باشد. زیرا باعث خشکی بیش از حد پوست صورت می شود. اما در صورت استفاده برای پوست صورت باید از آبرسان یا کرم مرطوب کننده برای پوست صورت استفاده کرد.

برای بررسی کیفیت این محصول باید به موادی که برای ساخت این محصول به کار می رود توجه داشت. و از سه عنصر اهک، گوگرد. آرسنیک در ترکیب این محصول به کار رفته باشد . کیفیت نوره طبیعی با نوره مصنوعی یا همان شیمیایی قابل مقایسه نیست واین تفاوت را می توان بعد از استفاده انها برسی کرد.برای بررسی نوره میتوان با تست کردن بر روی پوست و دادن زمان مناسب به پوست تشخیص داد. در صورت عملکرد سریع و مطلوب میتوان گفت این نوره از کیفیت قابل ملاحظه ای برخوردار است.

مرکز عرضه نوره طبیعی اصل صادراتی

مرکز عرضه نوره طبیعی اصل صادراتی فروش نوره صادراتی می تواند بصورت جرئی و کلی باشد .که عرضه جزئی را می توان در عطاری ها و سوپر مارکت ها و فروشگاه های بزرگ انجام داد و همچنین این عرضه را میتوان به صورت اینترتی از طریق سفارش گرفتن و به موقع رساندن به دست مصرف کننده انجام داد. و برای خرید کلی میتوان به کارخانه های سراسر کشور مراجعه کرد .و همچنبن از طریف سایت مورد نظر ما خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما