عرضه بهترین سرمه خانگی چشم

احتمالا تا کنون اسم سرمه خانگی بارها به گوش شما خورده است، اما از سرمه تنها به منظور آرایش و زیباسازی چهره استفاده نمی شود.
انواع مختلفی از سرمه وجود دارد که هر کدام از آن ها با توجه به ویژگی های خاص خود، توانایی درمان و پیشگیری از خیل عظیمی از امراض و درد ها را دارند و با توجه به چگونگی تهیه و نوع ماده استفاده شده در تهیه سرمه، این محصولات دارای کیفیت متفاوتی می شوند.
عرضه بهترین سرمه خانگی چشم

طرز تهیه سرمه خانگی

طرز تهیه سرمه خانگی سرمه ها طبیعی که علاوه بر زیبایی، دارای خاصیت درمانی نیز هستند به طور کلی بر اساس سه ماده اولیه ساخته می شوند:
1. استفاده از گیاهان 2.استفاده از چربی برخی حیوانات 3. سابیدن و ریز کردن دسته ای از سنگ ها مانند سنگ اثمد

برای تهیه سرمه های گیاهی معمولا مغز گیاهانی نظیر خرما، بادام و … می سوزانند و سپس آن را با روغن های گیاهی مانند روغن زیتون و روغن نارگیل، ترکیب می کنند تا سرمه مورد نظر به دست آید. در تهیه سرمه های حیوانی نیز، همین کار را ای بار با استفاده از چربی بعضی از حیوانات انجام می دهند و پس از سوزاندن آن را با بهترین نسبت ممکن، با روغن های نام برده ترکیب می کنند تا سرمه حیوانی مد نظر نیز تهیه شود.

اما بهترین نوع سرمه که در احادیث و روایات نیز بسیار بر استفاده از آن تاکید شده است، سرمه اثمد می باشد. سرمه اثمد که از ساییدن سنگ اثمد درست می شود از پر کاربرد ترین سنگ ها در تهیه سرمه به شمار می رود.
برای تهیه سرمه اثمد ابتدا سنگ اثمد اصل را که عموما متعلق به کشور عربستان و شهر مکه و یا حتی اصفهان در ایران است را خریداری کرده و آن را به مدت 40 روز در آب بخیسانید تا آب به خورد سنگ برود. در این مدت باید هر 4 تا 5 روز، آب را عوض کنید. در نهایت پس از 40 روز آن را در معرض آفتاب گذاشته و خشک و آسیاب می کنند و پس از الک کردن سرمه نهایی آماده می شود.

تولید کننده سرمه خانگی اصل

تولید کننده سرمه خانگی اصل برای تولید سرمه در خانه باید علاوه بر داشتن مواد اولیه مرغوب و با کیفیت، به دانش و علم تولید سرمه خانگی نیز مسلط باشید با بتوانید با استفاده از آن مواد اولیه، سرمه با کیفیتی را جهت استفاده های درمانی و زیبایی به مشتریان خود عرضه کنید.
به علت این که سرمه بر روی چشم استفاده می شود و چشم یکی از حساس ترین اعضای بدن را تشکیل می دهد برای استفاده از سرمه خانگی، باید به کیفیت و چگونگی تولید سرمه بسیار اهمیت داد تا بتوان از آسیب های ناشی، در صورت استفاده از سرمه نامرغوب جلوگیری کرد.

فروشگاه ما با توجه به تجربه و دانش بالای خود در زمینه تولید و عرضه سرمه خانگی ، امکان خریدی به صرفه و با کیفیت را برای شما فراهم کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما