صادرات بهترین نوره ی زرنیخ دار درجه یک

صادرات نوره ی زرنیخ دار درجه یک در بهترین کیفیت ها توسط بازرگانان و تجار فعال در این حوزه انجام می شود که توانسته اند با عرضه این محصول در بازارهای بین المللی جایگاه نوره را حفظ نموده و ارزآوری خوبی را نیز به همراه خواهند داشت، همچنین خریدار نیز می تواند آن را عمده و در بهترین کیفیت ها تهیه نموده و از خرید خود نیز اطمینان کاملی دلشته باشد.

صادرات بهترین نوره ی زرنیخ دار درجه یک

درباره نوره ی زرنیخ دار درجه یک چه می دانید؟

درباره نوره ی زرنیخ دار درجه یک چه می دانید؟ نوره زرنیخ دار درجه یک پودری سفید رنگ است که از مخلوط زرنیخ و آهک ایجاد شده و زرنیخ نیز از ترکیب آرسنیک تولید شده لذا خاصیت ضد سرطانی دارد، همچنین به دلیل داشتن آرسنیک به عنوان داروی شیمی درمانی عمل نموده و دارای بوی تندی نیز است که بعد از استفاده نیز پوست را روشن و لطیف می کند. نوره دارای خواص زیادی است مانند:

  • درمان کننده درد مفاصل و افزایش دهنده شحم کلیه
  • درمان کننده کم خونی و تقویت کننده سیستم ایمنی
  • از بین برنده لک های برص و قارچ پوستی بزرگ کننده غده آدرنالین و شاداب کننده پوست
  • درمان سودا و ترک پاشنه
  • رفع سیاهی سر زانو و تقویت قوای جنسی
  • درمان کننده بواسیر و عفونت های رحمی

نوره از سه ترکیب اصلی آرسنیک، فسفر و گوگرد تشکیل شده که دارای طبع گرم و خشکی بوده که برای سرد مزاجان مفید است و به تعادل کشاندن مزاج کمک می کند، همچنین در زمان استفاده باید آن را در محلی کوچک و سرپوشیده استفاده نمود تا بوی آن به داخل ریه و بدن وارد شود در این صورت بدن را از سرطان خون ایمن می کند.

شرکت پخش نوره ی زرنیخ دار درجه یک

شرکت پخش نوره ی زرنیخ دار درجه یک شرکت عرضه نوره صادراتی زرنیخ دار در کار پخش این محصول در کیفیت های درجه یک بوده و دسترس مشتریان در اقصی نقاط کشور را به آن راحت می کند، لذا این پودر نیز به دلیل خواص بالایی که داشته از محبوبیت زیادی برخوردار بوده و خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

برای تهیه نوره ابتدا سنگ آهک را به مقدار ۸ کیلو تهیه نموده و آن را در ظرفی بزرگ می اندازیم و تا حدی که فقط آهک خیس شود مقداری آب جوش را در آن می ریزیم، بعد از بستن درب ظرف آن را دو تا ۸ ساعت به این حالت قرار می دهیم تا زمانی که خشک نشود و در مرحله بعد پودر را الک نموده و وزن می کنیم.

نسبت مواد ترکیب شده باید به این اندازه باشد:

  • زرنیخ زرد سیاه به مقدار یک کیلو + اهک الک شده نرم به مقدار ۴ کیلو
  • زرنیخ سبز به مقدار یک کیلو + آهک الک به دست آمده از مرحله اول به مقدار ۵ کیلو
  • زرنیخ زرد به مقدار یک کیلو+ آهک الک شده به دست آمده از مرحله دوم به مقدار ۶ کیلو

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما