شرکت تولید نوره زرنیخ دار طلایی

شرکت تولید نوره طلایی مرغوب ترین و اصلی ترین نوع نوره سنتی پودری را مستقیم از کارخانه به صورت فله ای و بسته بندی شده با پایین ترین قیمت بازار در اختیار خریداران قرار می دهد. نوره پودری سنتی، همان نوره سنتی طلایی زرنیخ دار می باشد که از آن برای از بین بردن موی زائد مو بر روی پوست و یا مصارف درمانی استفاده می شود

شرکت تولید نوره زرنیخ دار طلایی

مواد تشکیل دهنده نوره سنتی طلایی

مواد تشکیل دهنده نوره سنتی طلایی نوره های عرضه شده در جاهای مختلف با توجه به مواد نوره دارای کیفیت و مرغوبیت متفاوتی می باشند که در رنگ پودر نوره و میزان فواید آن موثر می باشد. همان طور که گفته شد نوره در فروشگاه ها و نمایندگی های مختلف در انواع گوناگون عرضه می شود که این انواع از لحاظ ظاهری و کیفیت با همدیگر متفاوت می باشند.

مرغوبترین نوع نوره ها معمولا چند بار آسیاب شده و به صورت پودری نرم در آمده اند. رنگ پودر نوره نیز در انواع اصل و مرغوب به صورت طلایی می باشد برای آن که نوزه اصل و سنتی خریداری نمایید بهتر است به مراکز معتبر عرضه محصولات سنتی و مراجعه نمایید تا از خرید خود اطمینان داشته باشید و نوره را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

هیچ گاه برای خرید خود قیمت را ملاک قرار ندهید و فکر نکنید هر چه نوره را با قیمت بالاتری خریداری نمایید دلیل بر کیفیت بالاتر آن می باشد بلکه گاهی سودجویان نوره های تقلبی و بی کیفیت را با قیمتی گران عرضه می نمایند.

نوره یکی از مواد سنتی می باشد که بر روی زدودن مو ها آثاری مانند کرم های موبر را به دنبال دارد . نوره برای از بین بردن سودای اضافی در بدن بسیار موثر می باشد.

عرضه کننده نوره زرنیخ دار طلایی

عرضه کننده نوره زرنیخ دار طلایی

فروش عمده نوره در نمایندگی ها و مراکز پخش محصولات سنتی در سراسر کشور صورت می گیرد و انواع نوره با کیفیت های مختلف در بسته بندی های گوناگون و یا به صورت کیلویی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. برای خرید نوره به صورت عمده می توان به این مراکز بزرگ فروش مراجعه نمود و نوره را در تناژ بالا سفارش داد.

طریقه دیگر دسترس به نوره به صورت عمده از طریق آنلاین می باشد، که می توان این پودر سنتی مفید را در مقدار دلخواه سفارش داده و پس از پرداخت وجه به صورت کارت به کارت آن را در محل تحویل گرفت.

نوره در عمده فروشی ها و مراکز پخش به صورت بسته بندی و یا فله عرضه می گردد که قیمت عمده نوره در این دو صورت با یکدیگر متفاوت بوده و در نوع فله به دلیل حذف هزینه بسته بندی با قیمت پایین تری عرضه می گردد.

قیمت عمده عرضه نوره زرنیخ دار با دیگر انواع نوره متفاوت می باشد و هر کدام با قیمت مختص به خود ارائه می شوند. قیمت نوره سنتی را می توانید در سایت فروش ما ببینید که قیمت درج شده مربوط به فروش جزئی می باشد ، برای خرید عمده تخفیفات بسیار خوبی داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما