سفارش عمده نوره سنتی زرنیخ دار

سفارش نوره سنتی زرنیخ دار در بازار به وفور پذیرفته می شود و در اینصورت مشتری می تواند آن را در وزن و بسته بندی مورد نظر خود تهیه کند و علاوه بر آن از نوره نیم کیلویی اصل و خالص که بسیار طبیعی نیز می باشد بهره مند خواهد شد، همچنین به دلیل اینکه عمده و با کمترین واسطه ارائه می شود قیمت های بسیار باصرفه ای دارد که توجه همگان را به خود جلب نموده است.

سفارش عمده نوره سنتی زرنیخ دار

بررسی کیفیت نوره سنتی زرنیخ دار

بررسی کیفیت نوره سنتی زرنیخ دار کیفیت نوره سنتی زرنیخ دار بسته به ترکیبات بکار رفته در آن فرق دارد که یک نمونه خالص و اصل که به صورت کاملا طبیعی تولید شده دارای رنگ زرد و شکل پودری است، لذا در صورتی که با آب مخلوط شود به سبز تغییر رنگ می دهد و دارای سه ترکیب مهم با نام آرسنیک، گوگرد و فسفر است که فاقد افزودنی های شیمیایی نیز می باشد.

نوره کیلویی سنتی بوی تند و نسبتا زننده ای داشته که در مدت ۳ تا ۵ دقیقه موها را از بین می کند و باید توجه کرد بیشتر از این مدت نباید بر روی پوست بماند چون باعث ایجاد سرخی و سوختگی خواهد شد، نوره اگر با آب مخلوط شود باید فورا از آن استفاده کرد چون در غیر اینصورت اثربخشی اش از بین خواهد رفت.

نوره در درمان زگیل تناسلی موثر بوده و به دلیل لایه برداری بودن این پودر باعث روشن شده پوست نیز خواهد شد با استفاده از آن نیز از تیره شدن زیر بغل و ناحیه تناسلی جلوگیری خواهد شد، همچنین به نوعی جلوگیری کننده از عفونت های قارچی و خارش واژن بوده و از ایجاد بوی نامطبوع در این نقاط جلوگیری خواهد نمود.

خرید مستقیم نوره سنتی زرنیخ دار

خرید مستقیم نوره سنتی زرنیخ دار خرید مستقیم نوره سنتی زرنیخ دار در بهترین قیمت ها انجام می شود چون علاوه بر عرضه بدون واسطه به صورت عمده نیز ارائه می شود و این باعث پایین آمدن نرخ در این بخش شده است، همچنین به دلیل کیفیت های ممتازی که محصول دارد خریداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

جهت استفاده از نوره باید ابتدا پودر را با آب گرم ترکیب نموده به گونه ای که خمیری از آن بدست آید که نه خیلی سفت و نه خیلی شل باشد، بعد از آن خمیر بدست آمده را باید بر روی موضع استعمال نمود و تا مدت ۳ تا ۵ دقیقه صبر کرد تا مو از محل مورد نظر از بین برود.

نوره را بهتر است هر یک هفته یکبار یا هر ۱۵ روز یکبار استفاده نمود که در زمان استفاده نیز بهتر است بوی آن را نیز زیاد استشمام کرد چون با وارد شدن بو به داخل ریه و بدن از سرطان خون پیشگیری می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما