سرمه اثمد یا همان بهترین نوع سرمه را ازکجا بخریم؟

بهترین نوع سرمه کدام است و چرا ؟

سرمه اثمد بهترین نوع سرمه شناخته شده است .اما چرا؟؟؟این نوع سرمه بر خلاف دیگر سرمه ها که از سوزاندن مغزها بوجود می ایند و باعث بسته شدن منافذ چشم که محل خروج آلودگی ها از چشم هستند میشوند اما سرمه اثمد یا همان سرمه حج که از سنگ اثمد گرفته شده و با روش های خاصی تهیه می شود ونه تنها باعث بسته شدن منافذ نمشود بلکه با خاصیت بی نظیر خود باعث خارج کردن آلودگی ها و درمان بسیاری از بیماری های چشم نیز میشود .

سرمه اثمد باعث خروج آلودگی ها و ژن بیماری های موجود در سر انسان میشود 

بهترین نوع سرمه کدام است و چرا ؟

چگونه سرمه اثمد را استفاده کنیم ؟

  • قبل از خواب
  • سه بار در چشم چپ و چهار بار در چشم راست کشیده شود
  • بعد ازبیدار شدن هنگام صبح با روغن بنفشه پایه زیتون پاک شود .
  • برای هر دفعه کشیدن چشم باید میل سرمه دان را به سرمه آغشته نمود
  • نکته:حواستان باشد به صلبیه چشم نخورد
  • فقط پلک پایین را سرمه بکشید
ظرف مناسب برای نگه داری و استفاده از سرمه اثمد سرمه دان برنجی میباشد که بصورت عمده میتوانید ازفروشگاه ما با نازل ترین قیمت خریداری فرمایید

بهترین سرمه اثمد را از کجا بخریم ؟

بهترین سرمه اثمد را از کجا بخریم ؟

بهترین نوع سرمه اثمد که از معادن شهرهای مکه و اصفهان در کشور هندوستان و چهارمحال و بختیاری استخراج می شودجزو محصولات پر فروش فروشگاه ما است .این محصول به دلیل کیفیت عالی آن توانسته جایگاه خودرا در میان دیگر محصولات ما در بالاترین رتبه پیدا کند .

فروشگاه معراج کالا به دلیل استقبال شما عزیزان بر آن شد که فروش عمده سرمه اثمد را با بیشترین تعداد و به هر نقطه از کشورمان ارسال کند و حتی صادرات به کشورهای عربیو دیگر کشورها جزو برنامه های آتی ما نیز میباشد .

هدف ما حفظ سلامتی شما بزرگواران با در اختیار قرار  دادن محصولات طبیعی است .

فروشگاه اینترنتی پخش عمده معراج کالا آماده فروش و ارسال سرمه اثمد به همراه سرمه دان برنجی و در رنگهای مشکی وقرمز یا قهوه ای  به تمامی فروشگاه های کشور می باشد.کسانی که مایل به خرید این محصول با کیفیت بالا و قیمت پایین هستند با مدیر فروش ما تماس بگیرند.

لازم به ذکر است فروشگاه ما علاوه سرمه اثمد داری مداد ابرو  سرمه ای نیزمیبباشد که موثر در رشد ابرو ها بر عکس مدادهای ابرو ی موجود دربازار که باعث ازبین رفتن ابرو میشوند میباشد .

 

تشکر از صبوری شما  بزرگواران در مطالعه این مقاله .

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما