خرید نوره عمده با کیفیت

خرید بهترین پودر موبر یا همان نوره برای پاکسازی بدن :

به دلیل فرا رسیدن فصل تابستان و افزایش میزان تعریق و ایجاد بوی بد بدن و همچنین تجمع عوامل بیماری زا در بین موهای زائد نیاز بر ان است که از یک روش پاکسازی از موهای زائد به صورت کامل و آسان و ارزان و همیشگی استفاده شود .بهترین روش برای این امر استفاده از پودر نوره می باشد زیرا بدون درد و دارای قیمت مناسب و زمان کوتاه برای پاکسازی است .این پودر عالی از ترکیب آهک هیدراته +زرنیخ طلایی +گوگرد می باشد .

وجود زرنیخ موجود در ان باعث رفع سودای اضافی بدن و ایجاد شادی و نشاط و رفع غم و غصه و به دلیل افزایش میل جنسی و افزایش مایع منی در اقایان باعث افزایش عشق و علاقه بین زوجین می شود .بر اساس تجربه مشتریان عزیزمان با یک بار استفاده از این پودر مشتری همیشگی نوره عمده می شوید .
بر اساس تجربه مشتریان عزیزمان با یک بار استفاده از این پودر مشتری همیشگی نوره عمده شوید .خرید بهترین پودر موبر یا همان نوره برای پاکسازی بدن :

چگونه از شر موهای اضافی بدنمان به آسانی راحت شویم ؟

با خریداری پودر نوره و ترکیب این پودر با آب داغ به صورت اندک اندک (جهت جلوگیری از رقیق و ابکی  شدن آن) به آن و سپس برداشتن آن با کاردک یا دستکش (جهت جلوگیری از پوسیده شدن ناخنها )و مالیدن آن بر بدن خشک ( برای جلوگیری از سوختن پوست بدن )و صبر کردن تا جایی که موها به آسانی کنده شوند (۲-۳دقیقه تقریبا )و سپس برداشتن نوره  و آبکشی کردن بدن از شر موهای اضافی خلاص می شوید و می بینید که چه پوست صاف و یکدست برای شما بوجود آید .

برای داشتن پوستی لطیف و همچنین خلاص شدن از سوختگی ها احتمالی پوست ناشی از زیاد گذاشتن نوره بر پوست بدن می توانید از روغن بنفشه پایه کنجد و حنا استفاده کنید .

مرکزفروش نوره عمده زرنیخ دار در قم:

مجموعه معراج کالا بعنوان فروشگاه محصولات ارگانیک به صورت عمده پودر نوره زرنیخ دار را به تمام نقاط کشور قادر به ارسال می باشد .پودر نوره این مجموعه جزو بهترین نوع نوره است و رضایت مشتریان عزیز این را ثابت کرده است .

این نوع نوره از ترکیب یک به ۶ آهک و زرنیخ به دست می آید وخواص آن ناشی از  زرنیخ موجود در آن می باشد که از معادن تکاب برداشته می شود .

جهت خرید عمده این محصول با مدیر فروش مجموعه تماس بگیرید .

سپاس

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما