خرید نوره سنتی اعلاء بصورت عمده

نوره سنتی اعلاء نوره ای است که بیشترین خواهان را در بین مشتریان بعنوان بهترین نوع پودر موبر دارد این نوع نوره در گذشته بانام نوره یا واجبی یا پودر حمام شناخته شده است و با سنت ایرانیان و کشورهای عربی در هم آمیخته شده است. و به همین دلیل با نام نوره سنتی شناخته میشود.

فروش عمده نوره سنتی اعلاء
محل خرید نوره سنتی اعلاء :

برای خرید و تهیه این نوره سنتی اعلاء شما باید به مراکز معتبر که از لحاظ کیفیت نوره سطح عالی را دارند و مواد مورد استفاده آنها دارای زرنیخ  می باشد مراجعه کنید .

در این نوع تولیدی ها شما می‌توانید نوره سنتی اصل که دارای زرنیخ می باشد را تهیه کنید زیرا که داشتن زرنیخ از ویژگی های مهم نوره سنتی میباشد وجود این سنگ زرنیخ در ترکیب نوره باعث خواص درمانی بسیار آن و بالا بردن قدرت موبری در آن می‌شود به طوری که این نوع نوره در عرض ۲_۳دقیقه پوست را کاملا صاف و عاری از مو می‌کند و همچنین علاوه برا این پوست را سفید و زیبا می‌کند.

اگر برای شما خرید به صورت مستقیم و پیدا کردن مرکز معتبر خرید کاری دشوار است میتوانید با مراجعه به سایت معراج کالا و تماس با مشاوران سایت سفارش مورد نظر خود را ثبت کرده و در هر کجا از کشور عزیزمان یا خارج از کشور خواستید تحویل بگیرید

نوع بسته بندی و ارسال نوره سنتی اعلاء:


نوع بسته بندی و ارسال نوره سنتی اعلاء:

نوع بسته بندی این نوره سنتی اعلا از نوع متالایز ربوده و همچنین در بسته‌بندی‌های نیم‌کیلویی و یک کیلویی و ۳۰۰ گرمی و ۷۰ گرمی ارائه می‌شود و همچنین متناسب با سلیقه شما عزیزان ما می‌توانیم این نور را به صورت فله ای در کیسه های ۲۰_۳۰_۴۰کیلویی عرضه کنیم و به هر مقدار که مورد نظر شما باشد از ۲۰کیلو تا چندین تن ارسال میکنم و محدودیتی از این بابت نداریم.

برای سفارش این محصول شما عزیران میتوانید پس از تماس با مشاوران مجموعه معراج کالا ضمن دریافت مشاوره های مورد نظرتان این محصول را به صورت بسته بندی شده یا فله و در تنوع مقدار تناسب زرنیخ و اهک ان که در نسبت های مختلف ارائه میشود سفارش داده و پس از پرداخت وجه این محصول را تحویل بگیرید .

نوع بسته بندی نوره های ما با کیفیت بالای نوع نوره درون آن و از شیکترین بسته بندی متالایزر ساخته شده و هم کیفیت خوب و هم بسته بندی ضخیم و بدون برچسپ تبلیغی جهت فروش بهتر شما عزیزان تهیه شده است

مجموعه معراج کالا

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما