خرید نوره زرنیخ دار عمده و فله ای

نوره زرنیخ دار عمده و فله ای را چگونه تهیه کنیم؟

نوره جزو آن دسته از محصولات پر فروش مجموعه معراج کالا است این محبوبیت در بین مردم عزیز به علت تاثیر بالای آن در موبری و صاف و یک دست کردن پوست می باشد.

این مجموعه در زمینه عرضه ی عمده نوره زرنیخ دار عمده و فله ای فعالیت می کند . مقدار قابل ارسال این سفارشات شما عزیزان از ۲۵ کیلو تا چندین تن می باشد. نوره عمده به عنوان یک پودر نظافت در میان ما شناخته شده است. معمولا با نام واجبی آن را می‌شناختیم. نوره علاوه بر نظافت بدن ما دارای خواص درمانی نیز می‌باشد.

برای آن دسته از بانوان عزیزی که ممکن است باردار باشند این سوال به وجود می‌آید که این ماده با این همه تاثیرات درمانی آیا در بارداری هم می‌توان استفاده کرد یا خیر؟

با توجه به تجربیات عزیزان که در بارداری از این پودر استفاده کرده‌اند می‌توان گفت که این ماده چون خواص درمانی بسیار دارد و از بیماری‌های کلیه مثانه و غیره را جلوگیری می‌کند، ضرر ندارد. استفاده از نوره در دوران بارداری هیچ مانعی ندارد و تا این زمان هیچ مورد اشتباه در استفاده از این پودر در بارداری را مشاهده نشده است.

نوره زرنیخ دار عمده و فله ای چه ویژگی هایی دارد

این نوع نوره معروف ترین چیزی که همگان ان را می شناسند شیمی درمان طبیعی بودن ان است .علت این لقب آرسنیک موجود در ان یا همان زرنیخ طلایی است که با نسبت یک به شش موجود می باشد .که باعث رفع سودا می شود که این عمل باعث رفع هم  غم و نشاط اور و فرح بخش می باشد.

و همچنین به علاقه بین زوجین نیز کمک می کند به علت بالا بردن میل جنسی آن ها .

  • این پودر نوره زرنیخ دار عمده به رنگهای سفید و سبز و زرد و نخودی موجود می باشد.اما بهترین نوع آن که زرنیخ طلایی است نخودی می باشد (گاهی به علت تفاوت در رنگ سنگهای زرنیخ ممکن است همان نوره زنیخ طلایی که باید طلایی باشد به رنگهای  سفید و زرد نیز تبدیل شود اما خاصیت آن همان است که در مقالات دیگرمان به آن اشاره کردیم )ما می توانیم با پرسیدن از تامین کننده مطمئنمان از نوع نوره خود مطمئن شویم .
  • نوره زرنیخ دار عمده و فله بو هم دارد که برای برخی نا خوشایند است این بو اما خاصیت دارویی و ضد سرطانی دارد .
  • وقتی پودر نخودی این نوع نوره زرنیخ دار عمده و فله را با آب داغ قاطی می کنیم تغییر رنگ می دهد (سبز یا آبی یا خاکستری)
دعا برای قبل از نوره کشیدن :نوره را بردارد و ببوید و بر سر بینی بگذارد و بگوید :صلی الله علی سلیمان بن داوود کما امر باالنوره (این عمل باعث جلوگیری از سوخته شدن پوست فرد می شود)
  • این نوره زرنیخ دار و فله ما به صورت آرد نخودچی است و کاملا نرم و حالت آردی می باشد.که  تمام مواد اضافی آن حذف شده و فقط زرنیخ آن مانده است .
  • نوره زرنیخ دار و فله مایک لایه بردار طبیعی در پوست ایجاد می کند و ابتدا کلاژن سازی می کند و بعد سلول سازی جدید می کند  و بافتهای مرده را جایگزین می شود و این گونه لکه های پوستی را دفع می کند.
  • باعث رفع تیره گی های زیر بغل و اندام های تناسلی و رانها نیز می شود.
  • این نوع نوره زرنیخ دار فله پوستی شفاف  و زیبا را برای شما ارمغان می آورد .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما