خرید عمده پودر موبر قوی :

 ویژگی های پودر موبر قوی:

پودر موبر قوی به عنوان یک محصول تاثیر گزار و موثر در از بین بردن موهای زائد شناخته می‌شود و به علت سهولت استفاده از آن مورد استقبال بسیاری از افراد اعم از خانم‌ها و آقایان قرار گرفته است.

 

از ویژگی‌های یک پودر موبر قوی می‌توان به قدرت موبری بالای آن در کوتاه ترین زمان و بدون درد بودن و خاصیت سفید کنندگی پوست آن اشاره کرد.

 

زیرا که این پودر به علت خاصیت لایه برداری خود نه تنها باعث سیاه شدن پوست نمی‌شود بلکه باعث می‌شود با هربار استفاده پوست ما روشن تر و صاف تر شود.

پودر موبرقوی یا همان نوره چیست?

نوره که با نام واجبی شناخته می‌شد در زمانه‌ای قدیم از بهترین نوع پودرهای موبر است. زیرا این پودر که دارای گوگرد و آهک هیدراته و زرنیخ یا همان ارسنیک است موبری بسیار بالای دارد.

 

اما باید بدانید خود نوره دو نوع سبز و زرد را دارد و تفاوت این دو در مواد تشکیل دهنده و قدرت اثر و سرعت اثر آنها و مهمترین آنها خاصیت درمانی است. زیرا که در نوره زرد بر خلاف نوره سبز زرنیخ وجود دارد و خود این زرنیخ باعث تاثیر درمانی و دارویی شده است. همچنین سرعت عمل این پودر را نیز نسبت به نوره سبز سه برابر کرده است.

 

نوره زرنیخ دار برای اثر گذاری بهتر در رفع دائم موها یا کم پشت کردن آنها و سفید کنندگی پوست و سودازدایی آن که خود جلوگیری از بسیاری از بیماری ها است بهتر است هر ۱۵روز یک بار حتما استفاده شود.

 

نوع نوره موجود در مجموعه معراج کالا:

نوره موجود در معراج کالا از نوره زرنیخ دار  با نسبت ۱ به ۶ است. بهترین نوع نوره همین نوع است زیرا که از زرنیخ شاخه‌ای و نه کلوخی  که بی کیفیت است تشکیل شده می‌باشد.

 

این نوع زرنیخ باعث موبری بالا و اثر گذاری سریع و بیشتری می‌شود. همچنین این زرنیخ باعث رفع سودای اضافه بدن و به عنوان شیمی درمان طبیعی بدن نامیده می‌شود.

 

همچنین لقب شیمی درمان طبیعی بدن فقط به نوره زرنیخ دار با نسبت ۱ به ۶ داده می‌شود و علت آن وجود زرنیخ آن به نسبت مناسب است.

بسته بندی و سفارش نوره زرنیخ دار:

بسته بندی و سفارش نوره زرنیخ دار:
بسته‌بندی در مجموعه معراج کالا و ارسال به صورت عمده به صورت فله‌ای در کیسه‌های ۲۰ کیلو و ۴۰کیلو می‌باشد. همچنین در بسته بندی‌های نیم کیلویی و یک کیلویی آماده ارسال نیز می‌باشد. فروش عمده نوره زرد ۲۰ کیلویی در مجموعه ما باعث شده تا مشتریان خریدی مقرون به صرفه را تجربه نمایند.

شما عزیزان می‌توانید با انتخاب هر مدل از بسته‌بندی فله سفارش خود را ثبت کنید. ما قادر به ارسال بار از کیسه های ۲۰ کیلویی تا چندین تن با یک وانت یا با تریلی به مقدار صادرات می‌باشیم.

با مشاورین ما و مدیر فروش سایت تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت برای شما ارسال شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما