خرید عمده پودر موبر طبیعی با خاصیت دارویی

 

بهترین نوع پودر موبر طبیعی با قیمتی واقعا مناسب و ارزان و کیفیتی بسیار عاااالی در مجموعه معراج به راحتی می‌توان یافت نوره موجود در این مجموعه از نوع زرنیخ دار با زرنیخ شاخه طلایی درجه یک میباشد.
فعالیت این مجموعه در محصولات ارگانیک و بصورت عمده میباشد پس شما به راحتی میتوانید در این مجموعه از تولیدی نوره را تامین کنید .

ازکجا پودر موبر طبیعی یا همان نوره زرنیخ طلایی بخریم؟

خرید پودر موبر طبیعی با بهترین کیفیت
برای خرید وفروش پودر موبر طبیعی نیاز به یک تامیین کننده است که پودر موبر طبیعی و سنتی باکیفیت داشته باشد .

زیرا که اگر در انتخاب تامین کننده خود دچار اشتباه شوید ممکن است مشتریان خود را از دست بدهید.
پودر موبر طبیعی یا همان نوره زرنیخ دار تولیدی ما به لطف خداوند منان مورد رضایت مشتریان عزیزمان قرار گرفته این نوره طبیعی زرنیخ دار پرفروش ترین محصول کمپانی ما میباشد .
از خواص پودر  موبرطبیعی موبری عالی آن و لطیف کردن پوست بعد از چند بار استفاده وکم پشت کردن موهای اضافه وخواص دارویی بسیار دیگر که به علت زرنیخ موجود در آن میباشد.
ترکیب این پودر موبر طبیعی از آهک و زرنیخ با نسبت یک به شش میباشد .

نحوه بسته بندی و ارسال نوره زرنیخ طلایی

خرید بهترین پودر موبر طبیعی
ارسال پودر نوره زرنیخ طلایی طبیعی بصورت فله ای ووبسته بندی شده میباشد .
بسته بندی های ما شامل تمام بسته بندی های موجود در بازار که شامل قوطی و نایلون و پلاستیک ساده و..در وزنهای مختلف میباشد .
و نوع فله ما در گونی ها با بسته بندی دولایه میباشد که هیچ گونه هدر رفت و کثیفی حین حمل آن وجود ندارد .
ارسال نوره طبیعی ما به تمام کشور انجام‌میشود و هیچ محدودیتی بابت ارسال یا حجم ارسال ان نداریم .
یکبار خرید پودر موبر یا خرید نوره زرنیخ دار طلایی از شرکت ما باعث میشود رضایت مشتریان خود را ببینید و مشتری ثابت  ما باشید.

نوره موجود در مجموعه معراج از نوع نوره زرنیخ دار با زرنیخ طلایی میباشد و دارای بالاترین سطح کیفیت است . که موبری را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین قدرت موبری و لطافت پوست انجام می‌دهد.


شرکت محصولات بهداشتی و ارگانیک معراج آماده ثبت سفارش و ارایه هرگونه خدمات به مشتریان عزیز در سرتاسر کشور عزیزمان و صادرات به خارج کشور نیز هست .زیرا که در این مجموعه همکاران ما در حوزه فروش خارجی نیز فعالیت می‌کنند و صادرات به کشورهای مختلف از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس به راحتی صورت می‌گیرد
سپاس از حسن انتخابتون با تشکر محصولات معراج.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما