خرید عمده نوره طبیعی زرد:


نوره طبیعی چیست:

نوره طبیعی به نوره می‌گویند که از سه عنصر طبیعی یعنی آهک هیدراته گوگرد و آرسنیک یا همان زرنیخ ساخته شده این نوع نوره که از کانی های بسیار موثر در طبیعت یافت می شوند است .
نوره طبیعی موبری خوب و بالایی دارد و باعث سفیدی پوست می‌شود علاوه بر سفید کردن نیز با استفاده مکرر از آن در مدت هر ۱۵ روز یکبار باعث صافی پوست نیز می‌شود و همچنین اگر نوع نوره شما از نوع نوره طبیعی مرغوب باشد خاصیت درمانی بسیاری نیز دارد…

با خرید نوره طبیعی زرد به مقدار عمده از تخفیفات این مجموعه بهره مند شوید .

ویژگی های نوره طبیعی زرد :

این نوع نوره به رنگ نخودی یافت می‌شود و علت این رنگ وجود زرنیخ موجود در ان است از اصلی ترین راه های تشخیص نوره اصل همین رنگ نوره می باشد.
و از ویژگی های دیگر آن موبری سریع و کامل آن است (در عرض۳دقیقه)… این نوع نوره به علت زرنیخ موجود در ان که از نوع شاخه طلایی می باشد به عنوان شیمی درمان طبیعی شناخته می شود.
این ماده مهم باعث رفع سودای اضافی بدن می‌شود که از علل مهم سرطان تجمع همین سودهای اضافی در بدن است.. همچنین این نوع نوره اگر در کف پاها گذاشته شود باعث خروج سودا و احساس آرامش کردن می‌شود و همچنین اگر در محل درد گذاشته شود درد آن ناحیه را تسکین می‌دهد.


ویژگی های نوره طبیعی زرد :
نوره طبیعی زرد را از کجا بخریم :

 نوره طبیعی زرد به علت وجود زرنیخ موجود در ان در هر جایی نمی‌توانیم پیدا کنیم برای تهیه این محصول باید به مراکز معتبر و مطمئن مراجعه کنیم به صورت حضوری یا با تماس با فروشگاه های اینترنتی مانند معراج کالا که مرکز فروش عمده این محصول هستند تهیه کنیم در این فروشگاه این محصول به صورت کیسه ای و بسته بندی با نسبت زرنیخ یک به ۶ موجود می باشد و در ابعاد حتی چندین تن نیز ارسال می شودو از این بابت هیچگونه نگرانی نداشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما