خرید عمده سرمه اثمد بهترین نوع سرمه

سرمه اثمد اصل

سرمه اثمد چیست؟

شاید برای شما هم این کنجکاوی پیش امده باشد که سرمه اثمد چیست و چرا به استفاده از ان بسیار تاکیید شده؟

سرمه اثمد یا همان سرمه حج از بهترین انواع سرمه است که از نوعی سنگ است این سنگ در هندوستان و در منطقه ای به نام اصفهانموجود است به همین دلیل به ان سرمه اصفهانی نیز میگویند وبرا خیلی از افراد  این اشتباه پیش می اید که این سرمه مال اصفهان است .

سرمه اثمد به سرمه حج-سرمه مکه-سرمه اصفهانی نیز شناخته میشود.

سنگی که سرمه اثمد از ان گرفته می شود سنگ اثمد است این سنگ براق  است و اگر بخواهیم استفاده کنیم قابل استفاده نیست و تهیه کردن ان اصول خود را دارد .

سنگ اثمدچگونه به سرمه اثمد تبدیل میشود ؟

بایداین سنگ اثمد ۴۰ روز در اب خیسانده شود و هر۳-۴ روز اب این سنگ را عوض کنیم و سپس خشک شود و اسیاب شود و الک شود.

کدام نوع سرمه بازار فروش بیشتری دارد؟

سرمه اثمد از بهترین انواع سرمه است و از زمانهای قدیم در بین مردم رواج داشته و استفاده از ان با رسم و رسوم انها تطبیق شده علت این استقبال خواص درمانی ان و تاکید روایات پیامبر اکرم و امامان معصوم به ان است .پس برای فروش بهترین محصول را انتخاب کرده اید .

نتیجه گرفتن از خواص سرمه اثمد بستگی به نحوه درست استفاده کردن از ان دارد 

سرمه اثمد در روایات

امام  رضا(ع) می فرمایند :(من اصابه ضعف فی بصره فیکحل بسبعه مراود عند منامه بالاثمد )کسی که مبتلا به ضعف بینایی میشود هفت میل سرمه بکشد موقع خواببا اثمد .

امام باقر (ع):(الاحتال بالاثمد ینبت الاشفار و یحد البصر و یعین علی طول السهر)سرمه کشیدن با اثمد سبب رویش مژه ها است و بینایی را تیز می کند و کمک میکند به بیدار ماندن

امام صادق (ع):(من نام علی اثمد غیر مملک امن من الماءالاسود  ابدمادام ینام علیه )کسی که شب سرمه بکشد و با این حال بخوابد به شرط اینکه سرمه عطر و مشک نداشته باشد ایمن میشود از ابسیاه تا وقتی که از این سرمه استفاده میکنند .

جهت هماهنگی خرید عمده این محصول با مشاوران ما تماس بگیرید .

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما