خرید سرمه اثمد اعلاء با بهترین کیفیت۰۹۰۱۴۹۸۴۲۳۰

سرمه اثمد اعلاء و با کیفیت کدام است؟

سرمه اثمد اعلاء به عنوان یک محصول آرایشی در میان ما ایرانیان از قدیم رواج داشته کما اینکه علاوه بر خاصیت آرایشی  آن از قدیم به عنوان یک محصول دارویی و موثردر رفع بیماری های چشمی و…یا جلوگیریر از آنها نیز شناخته شده است.

از خاطرات کودکی هریک از ما کشیدن سرمه بر چشمانمان و یا چشمان نوزادان است اما با پیشرفت علم و تکنولوژی به خواص درمانی این ماده عجیب و فوق العاده امروز بیشتر پرداخته شده .

حال که سرمه  برای ما به خواص درمانی آن ایمان پیدا کرده ایم از کجا مطمین شویم که سرمه ای خریداری میکنیم همان سرمه اعلاء است !!

اما پس آن سرمه ای که در بین ما بعنوان یک درمانگر عالی برای ضعف چشم و جایگزین مناسب برای عملهای جراحی است کدام نوع سرمه است ؟

خود سرمه انواع مختلفی دارد اما هر سرمه ای خواصی که در دیگر مقالات همین سایت به ان پرداخته شده را ندارد .سرمه های بسیاری هستند که از سوزاندن مغزها بدست می ایند و به شماخواهیم گفت که به علت چربی موجود در ان ها به شما توصیه نمیشود .

سرمه اثمد اعلا ازبهترین نوع سرمه است و مورد تاکییدپیامبر اکرم ص و امامان معصوم و بزرگان طب سنتی و اسلامی میباشد .اما علت این همه تاکیید چیست؟؟

سرمه اثمد اعلاء و با کیفیت کدام است؟
smart

سرمه اثمد اعلاء از چه ساخته شده؟

این سنگ که سرمه اثمد اعلاء از ان گرفته می شود سنگ اثمد است در مکه ودر شهر اصفهان هندوستان و چهار محال بختیاری معادن آن وجود دارد و رنگ آن مشکی براق و قهوه ای وحتی قرمز آن وجود دارد رنگ مشکی در ایران براق ودر هندوستان مات هست و رنگ قرمز و قهوه ای آن در ایران نیز موجود است.

سرمه اثمد اعلاء چه خواصی دارد ؟

  • خواص سرمه اثمد اعلاء بسیار هستند که در مقالات دیگرمان در همین سایت به آنها اشاره کرده ایم اما مهمترین خواص این سرمه رفع ضعفهای بینایی است .خیلی از خانمها امروزه بدون توجه به مضرات لوازم آرایشی شیمیایی  ممکن است همیشه استفاده کنند و بعد از مدتی منافظ چشم آنها که راه خروج اشک و الودگی هستند در چشم آنها بسته شوند و مشکلات دیگری هم در پی آن به وجود آید اما اگر سرمه اثمد چهل روز استفاده شود این مشکلات را میتوان به راحتی رفع کرد.
  •  از سرمه اثمد اعلاء برای جلوگیری از آب مروارید و پیر چشمی و درمان آنها نیز استفاده میشود
  • این سرمه اثمد اعلا برای :
  1. شب کوری
  2. خارش چشم
  3. سوزش چشم
  4. رفتن شیشه در چشم
  5. کیست پلک و…….

استفاده می شود .

سرمه اثمد اعلاء چه خواصی دارد ؟

حال که با خواص و ساختار سرمه اثمد اعلاء آشنا شدید جهت یادگیری نحوه ی استفاده از آن وسفارش این محصول بی نظیر به دیگر مقالات ما مراجعه نمایید.

آن دسته از عزیزانی که برای خرید عمده ی این محصول این مقاله را میخوانند هر تعداد سفارش که داشته باشند را کافی است با مدیر فروش ما در میان بگذارند تا رسیدگی و ارسال شود .

سرمه اثمد اعلاء یکی از ملزوماتی ست که در طب سنتی  به استفاده از آن برای تمام اعضای خانواده توصیه می شود .

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما