تولید کنندگان عمده‌ پودر موبر ۵۰۰ گرمی

پودر موبر ۵۰۰ گرمی یکی از بهترین و بی ضرر ترین پودر هایی می باشد که از زمان‌های بسیار گذشته تا به امروز در بین عموم افراد برای از بین بردن موهای زائد تمام بدن مورد استفاده قرار می گیر. این نوع پودر از بین برنده مو فواید بسیار زیادی  و پزشکان طب سنتی و استفاده از آن را بسیار توصیه می کنند. تولید کنندگان این این محصول نیز با تولید عمده پودر موبر در بسته بندی های متنوع کوچک و بزرگ آنها را آماده فروش و توزیع و ارسال در بازارهای سراسر کشور می کنند.

تولید کنندگان عمده‌ پودر موبر ۵۰۰ گرمی

آشنایی با ساختار و مواد تشکیل دهنده پودر موبر

از زمان‌های گذشته تا به امروز تمامی افراد در پی این بودند که موهای زائد بدن خود را با کمترین درد و همچنین کمترین عوارض از بین ببرند و نظافت شخصی خود را حفظ نماید همچنین پیامبران و امامان نیز در احادیث مختلف خود به رعایت بهداشت بسیار توصیه می کرده اند.

عموم مردم با استفاده از پودرهای موبر دچار هیچ گونه عوارضی مانند: تیرگی در ناحیه تناسلی، زبری پوست و همچنین ضخامت مو نمی گردند و از خطراتی مانند: ایجاد خراش، زخم و یا ایجاد اگزما و التهاب نیز در امان خواهند بود.

شاید برای شما این سوال پیش آید که در درون  پودر طبیعی موبرچه موادی وجود دارد که باعث فواید بسیار آن شده است، اکنون ما قصد داریم در ادامه مطلب ساختار و مواد تشکیل دهنده پودر مو بر را نام ببریم ، در ادامه ما را همراهی کنید.

چند مورد عنصر های اصلی و بسیار مهمی که در درون پودر مو بر بدون حساسیت و بدون بو وجود دارد موادی به نام کلسیم هیدروکساید، آهک و هیدروکسید سدیم می باشد.

این مواد نام برده شده دارای خاصیت های خاصی هستند که قادر می باشند کراتین مو ها را از هم بشکافند و با شکافتن آن ها مو را از روی سطح پوست دچار شک رانندگی می کنند.

البته که این عناصر طبیعی به خصوص کلسیم هیدروکساید کوتیکول مو را ضعیف کند و با گذشت چندین دوره ریشه موها کاملا ضعیف می گردد و مدت زمان رشد و رویش آنها نیز کاهش می یابد.

وجود میزان قابل توجهی از آهک در این نوع خاص از پودرهای موبر باعث می شود که علاوه بر ایجاد تمیزی و ضدعفونی کنندگی پوست تمام باکتری ها و قارچ هایی که بر اثر بیماری های مختلف و حساسیت ها روی سطح پوست مختلف بدن ایجاد شده است را نیز از بین می‌برد و بوی نامطبوع بدن را نیز با درصد بسیار  کاهش می دهد.

تولید کنندگان عمده‌ پودر موبر ۵۰۰ گرمی

مزیت های خاص پودر موبر نسبت به سایر روش های تهاجمی

پودر موبر که با نام پودر واجبی نیز شناخته می شود یک نوع ماده ترکیبی می باشد که دارای رنگ سفید متمایل به خاکستری می باشد و در آن انواع پودر های طبیعی وجود دارد. این محصول دارای مزیت های خاصی است که باعث شده است نسبت به دیگر روش‌های تهاجمی از بین برنده مو محبوبیت بیشتری داشته باشد و فروش فراوان تری را به خود اختصاص دهد اکنون ما را همراهی نمایید تا به چند مورد از این مزیت ها اشاره کنیم.

  • از اولین مزیت هایی که پودر موبر دارد قدرت تاثیرگذاری آن در کوتاه مدت می باشد در واقع هنگامی که این پودر به صورت خمیر در می آید و بر روی سطح پوست قرار می گیرد، راس سه دقیقه عمل می کند و مویی که روی سطح پوست قرار دارد را شکننده می کند.
  • دومین شاخصه ای که پودر واجبی را نسبت به دیگر محصولات از بین برنده مو متفاوت و محبوب کرده است عدم وجود هر گونه اسانس و مواد شیمیایی در آن می‌باشد. این پول شامل مواد طبیعی میباشد که به طور خاص در طبیعت وجود دارد و در هنگام استفاده نیز برای بدن هیچ گونه خطری ندارد.
  • سومین شاخصه منحصر به فرد پودر واجبی تاثیر فراوان آن بر روشن تر شدن پوست است. این محصول با داشتن خاصیت لایه برداری کاملا مناسب تمامی پوست های مرده را از بین می برد و در پی آن شادابی و طراوت را به پوست برمیگرداند و باعث تنفس آن می شود.

تولید کنندگان عمده‌ پودر موبر ۵۰۰ گرمی

سفارش  پودر موبر ۵۰۰ گرمی

عدم وجود هر گونه ماده شیمیایی و پرتوهای مضر در درون پودر موبر با کیفیت باعث شده است که محبوبیت آن در بین بانوان و آقایان بسیار زیاد باشد و میزان فروش بسیاری را در بازارها به خود اختصاص دهد و در همین راستا نیز از فروشندگان این محصول برای اینکه نیاز خریداران خود را تامین کنند، روزانه پودر موبر ۵۰۰ گرمی و ۲۰۰ گرمی را به نمایندگی‌های فروش و شرکت‌های پخش سفارش می‌دهند و محصول مورد نظر خود را خریداری می نمایند.

سفارش  پودر موبر ۵۰۰ گرمی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما