توزیع کنندگان معتبر نوره طبیعی یک کیلویی

نوره طبیعی یک کیلویی که دارای گذشته و پیشینه بسیار طولانی میباشد دارای نام های مختلفی است که افراد در زبان عامیانه خود از آن استفاده می کردند این نوع نوره ارگانیک طبیعی دارای خواص بسیار زیادی است که قیمت مناسبی دارد و از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد به همین دلیل نیز امروزه با وجود انواع مختلف محصولات شیمیایی گران قیمت همچنان جایگاه خود را در بین مصرف‌کنندگان خود حفظ کرده است. به همین دلیل نیز توزیع کنندگان و عرضه کنندگان معتبر این محصول با فروش عمده نوره به فروشگاه ها و مراکز فروش از سود و فروش روزانه خوبی برخوردار می شوند.

توزیع کنندگان معتبر نوره طبیعی یک کیلویی

چند مورد از فواید نوره

نور طبیعی و ارگانیک که برخلاف نوره های صنعتی که فواید آن حذف شده است، خواص و فواید بسیاری برای افراد مصرف کننده دارد، اکنون در این مقاله قصد داریم که شما را با این فواید و خواص بیشتر آشنا کنیم تا در صورتی که از پودرهای موبر صنعتی استفاده می کنید، از خریداری آن منصرف شوید و به مصرف نوره ارگانیک و سنتی روی آورید. این خواص شامل  موارد زیر می .

  1. از اولین و قابل تشخیص در این فوایدی که نوره طبیعی دارد و افراد بعد از اولین استفاده شاهد آن خواهند بود افزایش لطافت پوست بدنشان می باشد. در هنگام استفاده از نوره علاوه بر اینکه موهای زائد از بین می‌رود تمامی لایه های مرده که روی سطح پوست قرار گرفته است از بین می رود و در پی آن شفافیت و لطافت بیشتری برای پوست به ارمغان می آید و با تداوم استفاده رنگ پوست بدن چند درجه روشن تر خواهد شد.
  2. افرادی که از نوره سنتی برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل استفاده می کنند. شاهد تقویت مفصل و استخوان بندیکت و گردن خود خواهند بود و از طرفی نیز در برخی موارد این محصول در بهبود بینایی نقش بسزایی داشته است و در پیشگیری از تنبلی چشم نیز بسیار مفید و موثر خواهد بود.
  3. افرادی که دارای خلق و خوی تند می باشند و از بیماری های اعصاب و روان رنج می برند و مدام دوار اضطراب و استرس می باشند، با مصرف مداوم نوره طبیعی می توانند استرس و اضطراب خود را درمان و کنترل کنند وبا تداوم استفاده اعصاب آرام تر و خلق خوش تری خواهند داشت.

توزیع کنندگان معتبر نوره طبیعی

مراحل تهیه و تولید نوره طبیعی و ارگانیک

ترکیبات اصلی نوره طبیعی دو ماده بهنام زرنیخ و آهک می باشد که طرز تهیه آن بسیار آسان و ساده است و افراد می‌توانند با خرید این دو مواد به راحتی و به شکل کاملا دستی آن را تهیه نمایند.

اکنون در ادامه مطلبم را همراهی کنید تا طرز تهیه نوره طبیعی را برای شما به صورت خلاصه وار شرح دهیم.

  • مرحله اول تهیه نوره طبیعی و ارگانیک تهیه و خرید سنگ آهک می باشد، در ادامه سنگ آهک را با مقدار کمی آب خیس می دهیم تا رطوبت مناسبی در آن ایجاد شود در این قسمت نیاز است که سنگ را به مدت ۲۴ ساعت در درون ظرف در بسته قرار داد تا کاملاً رطوبت به خود سنگ رود تا بافت سفت آن از بین برود و نرم شود. بعد از گذشت ۲۴ ساعت سنگ نرم شده آماده غربالگری می باشد تا دانه های درشت و ریز آن از هم جدا شود. و آماده ترکیب شدن با ماده اصلی دیگر شود
  • در مرحله دوم زرنیخ کاملاً طبیعی و مرغوب را به طور کامل پودر میکنیم و آن را به پودر آهک مرطوب که در مرحله اول آن را تهیه کرده ایم اضافه می‌نمایم ، در این مرحله مهم است که این دو مواد به صورت کاملاً یکدست با یکدیگر مخلوط شوند تا پودر کاملاً یکنواخت و یک رنگ ایجاد شود.
  • در مرحله آخر پودر نوره بدست آمده طبیعی و دست ساز بعد از اینکه به صورت کامل خشک شود و رطوبت آن از بین رفت. قابلیت نگهداری در کیسه های نایلونی و ظروف پلاستیکی و فلزی در بسته را دارد و تا مدت زمان طولانی کیفیت خود را حفظ می کند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

توزیع کنندگان معتبر نوره یک کیلویی

خرید نوره طبیعی یک کیلویی با قیمت مناسب

مصرف نوره طبیعی در بین ایرانیان دارای قدمت و پیشینه بسیار طولانی می باشد، زیرا کیمن سوال علاوه بر اینکه موهای زائد بدن را از بین میبرد در در تامین سلامت بدن نیز نقش بسزایی را ایفا می نماید این نوع نوره طبیعی یک کیلویی و ارگانیک بر خلاف پودرهای شیمیایی هیچگونه ضرری برای پوست حساس بدن ندارد و باعث لطافت و درخشندگی آن نیز می شود به همین دلیل هم مردم با خرید نور طبیعی یک کیلویی از نمایندگی های فروش و فروشگاه های عرضه با قیمت مناسب نیاز ماهانه و سالانه خانواده خود را تامین می کنند که با این خرید کلی سود مناسبی نیز خواهند داشت.

بزرگترین فروشگاه نوره اعلاءسنتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما