توزیع کننده پودر نوره سنتی زرنیخ دار

پودر نوره سنتی زرنیخ دار محصولی است که از زمان های گذشته تاکنون برای زدودن موهای زائد بدن و همچنین صورت مورد استفاده قرار می گیرد همچنین علاوه بر از بین بردن این موها برای پوست مفید بوده و باعث لطافت و نرمی پوست می شود. توزیع کننده پودر نوره سنتی زرنیخ دارد در سراسر کشور وجود دارد و توسط مراکز فروش مختلف این محصول را به دو شکل حضوری و اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می دهند.

توزیع کننده پودر نوره سنتی زرنیخ دار

پودر نوره سنتی زرنیخ دار چگونه تولید می شود؟

پودر نوره سنتی زرنیخ دار چگونه تولید می شود؟ پودر نوره سنتی زرنیخ دار از زرنیخ و آهک تولید می شود بدین صورت که آهک و زرنیخ را به نسبت یک به شش با هم ترکیب کرده و نوره سنتی را تولید می کنند. برای تهیه ی نوره 8 کیلو از سنگ آهک را در یک قابلمه یا زشت بزرگ می گذاریم سپس آب جوش را به اندازه مناسب روز آهک می ریزیم البته آب جوش به حدی باشد که فقط آهک کمی خیس بشود، سپس درب قابلمه را می گذاریم اجازه دهید حدود 2 الی 8 ساعت بگذرد و بعد مواد به وجود آمده را الک کرده و وزن می کنیم.

همانطور که اشاره کردیم پودر نوره علاوه بر زدودن موهای زائد فواید زیادی دارد از جمله فواید آن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. جلوگیری از ایجاد بوی نامطبوع در ناحیه ی تناسلی: بوی نامطبوع ناحیه ی تناسلی هم برای خود فرد و هم همسرش بسیار آزار دهنده است، اغلب این بوی نامطبوع از عفونت ها سرچشمه می گیرد، پودر نوره خاصیت ضد عفونی کننده داشته و از ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری کرده و حتی در رفع آن بسیار موثر است.
  2. نرم و لطیف شدن پوست بدن در زنان: استفاده از پودر نوره سنتی در زنان برای رفع موهای زائدشان باعث نرمی و لطافت پوست بدنشان می شود و برخلاف تیغ و ژیلت باعث زبری نخواهد شد.
  3. افزایش میل جنسی: استفاده نوره در زنان باعث افزایش میل جنسی در زنان شده و در کیفیت رابطه ی زناشویی بین زن و شوهر بسیار موثر است.

عمده فروشان پودر نوره سنتی زرنیخ دار

عمده فروشان پودر نوره سنتی زرنیخ دار فروش پودر نوره در کشور توسط مراکز مختلفی به صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود، اگر جزو آن دسته از خریدارانی هستید که قصد دارید این محصول را به صورت عمده تهیه کنید می توانید آن به صورت مستقیم از تولید کننده نوره، عمده فروشان، نمایندگی های فروش، عطاری ها، فروشگاه های اینترنتی و … تهیه فرمایید.

بنابراین شما به روش دلخواه از مراکز معتبر می توانید برای تهیه ی محصول اقدام فرمایید. مجموعه ی ما یکی از عمده فروشان پودر نوره سنتی زرنیخ دار معتبر می باشد ما این محصول را در تعداد بالا و قیمت ارزان به فروش می رسانیم، به طوری که توانسته ایم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. برای سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما