تهیه نوره سنتی اصل از مرکز فروش معتبر

 

 ویژگی نوره سنتی اصل

 

خرید نوره سنتی عمده

 

نوره سنتی اصل همانطور که از اسم آن پیداست بصورت سنتی و نه صنعتی تهیه می‌شود و ترکیبات آن و کیفیت آن متفاوت از نوع صنعتی آن می باشد.
در ساختار این نوع نوره از آهک و گوگرد و زرنیخ استفاده شده وجود زرنیخ در نوره سنتی وجه تمایز این نوره با نوع صنعتی آن است.
زرنیخ همان آرسنیک است که در داروهای ضد سرطان از آن استفاده می‌شود اما در کشور ما به علت خیانت‌های دارویی آنرا سرطان‌زا می‌دانند و ممنوع کرده و به همین دلیل در نوع کارخانه ای این محصول زرنیخ وجود ندارد و به همین دلیل خاصیت درمانی ندارد یا قدرت موبری خیلی کمتر دارد.

این سنگ ارزشمند یعنی زرنیخ خواص درمانی بسیار زیادی برای ما دارد و در طب سنتی و اسلامی بزرگان بسیار به آن تاکید کرده اند

نوره سنتی اصل را از کجا تهیه کنیم

برای تهیه نوره سنتی اصل باید به مراکز تولید سنتی این محصول مراجعه کنید.
اما از آن جایی که زرنیخ در این تولیدی ها ممنوع میباشد شما بصورت مستقیم نمی‌توانید به آنها مراجعه کنید و باید به صورت غیر مستقیم از طریق نمایندگی های آنها که به صورت مجازی هستند مراجعه کنید یکی از معتبرترین مراکز خرید نوره سنتی اصل مجموعه معراج کالا می باشد که نوره زرنیخ دار با زرنیخ شاخه‌ ای در نسبت یک به شش یعنی یک جز زرنیخ و ۶جز آهک در آن موجود میباشد. را دارا است.
فروش این مجموعه به صورت عمده می باشد و به دو نوع فله و بسته بندی شده.

 تهیه نوره سنتی اصل به صورت فله ای

 

 

خرید نوره سنتی از مرکز فروش

در مجموعه معراج کالا شما عزیزان میتوانید هر حجم از نوره ای که میخواهید را به صورت فله ای تهیه و خریداری کنید بدین صورت که با مراجعه به سایت معراج کالا و انتخاب منوی تماس با ما در پایین صفحه یا پر کردن فرم با مشاوران ما ارتباط گرفته و حجم سفارش خود را اعلام فرمایید تا متناسب به حجم سفارش شما قیمت مناسب را دریافت کرده و سفارش خود را ثبت کرده و ما سفارش شما را به شکل کیسه های ضخیم ۱۰و ۱۵کیلویی و ۲۰کیلویی به هر مکان از کشور عزیزمان ارسال میکنیم

 خرید نوره سنتی اصل به صورت بسته بندی شده

شما می توانید نوره سنتی اصل را به صورت بسته بندی نیز تهیه کنید زیرا در مجموعه معراج کالا امکان بسته بندی محصول متناسب با سلیقه مشتریان نیز فراهم است و بسته‌های نوره به صورت ۷۰ گرمی ۳۰۰ گرمی ۵۰۰ گرمی و یک کیلو قابل عرضه می باشد از نظر نوع بسته بندی یک بسته بندی کاملا عایق در برابر ضربه و شکیل و زیبا است که می تواند خواهان زیادی در بین مشتریان شما داشته باشد و فروش بسته بندی شده نوره سنتی است این امکان را به شما میدهد که محصول را به صورت بسته بندی شده و آماده به مشتریان خود عرضه کنید و همچنین شما می توانید برچسب های مورد نظر خود را نیز بر روی آنها اعمال کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما