بازار عرضه نوره سنتی زرنیخ دار

بر طرف نمودن مو های زائد بدن برای رعایت بهداشت فردی اهمیت زیادی دارد. بنابراین انواع مختلف محصولات بهداشتی برای رفع مو های زائد تولید شده اند. از بهترین نمونه های این محصولات، نوره طبیعی زرنیخ دار می باشد که کیفیت بالایی دارد. بازار عرضه نوره سنتی زرنیخ دار با توجه به کیفیت های و کاربرد های فراوانی که دارد، بسیار پر رونق می باشد. این محصول به صورت مستقیم و با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه عرضه می شود.

بازار عرضه نوره سنتی زرنیخ دار

نحوه تولید نوره سنتی زرنیخ دار

نحوه تولید نوره سنتی زرنیخ دار از انواع پر طرفدار ترین محصولات بهداشتی برای از بین بردن مو های زائد قسمت های مختلف بدن، انواع نوره زرنیخ دار می باشد. این محصول کاملا طبیعی بوده و از املاح معدنی تهیه می شود که غلظت بسیار بالایی دارد و به صورت کاملا یک دست تمام مو های زائد را از بین می برد.

نوره زرنیخ دار از آرسنیک تهیه می شود و هیچ حساسیتی بر روی پوست نواحی مختلف بدن ایجاد نمی کند. این نوره نیم کیلویی به رنگ نخودی یا استخوانی می باشد و شکل آن پودری است که پس از ترکیب شدن با آب، به رنگ سبز در می آید. از مهم ترین مشخصات نوره اصل، رنگ و شکل آن است که نمونه های اصل را از انواع تقلبی آن جدا می کند.

نوره زرنیخ دار اصل از ترکیب آهک و زرنیخ تولید می شود و نسبت آن یک به شش می باشد. این ترکیبات خشکی پوست و روماتیسم را نیز از بین می برد. بنابراین نوره سنتی زرنیخ دار فواید فراوانی برای پوست دارد.

قیمت کلی نوره سنتی زرنیخ دار

قیمت کلی نوره سنتی زرنیخ دار نوره سنتی زرنیخ دار از انواع پر طرفدار ترین محصولات بهداشتی می باشد که مناسب برای خانم ها و آقایان بوده و به صورت کاملا بهداشتی عرضه می شود. تولید نوره با هدف تامین نیاز بازار به نوره با کیفیت و دسترسی راحت مشتریان به این محصول، انجام می گیرد. قیمت نوره با توجه به کیفیت و غلظت آن متغیر می باشد.

قیمت کلی نوره سنتی زرنیخ دار با توجه به کیفیت و مرغوبیت این محصول، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد تا امکان تهیه آن برای مشتریان گرامی به راحتی فراهم شود. این محصول به صورت انبوه تولید می شود و در بالا ترین کیفیت به دست مصرف کنندگان می رسد. انواع نوره سنتی زرنیخ دار به صورت مستقیم عرضه می شوند.

این محصول به صورت عمده نیز در اختیار مشتریان قرار می گیرد. نوره سنتی زرنیخ دار با داشتن کیفیت عالی، بازار فروش بسییار پر رونقی دارد. با خرید این محصول، از بابت کیفیت و قیمت آن اطمینان خاطر داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما