بازار خرید نوره طبیعی زرنیخ دار

نوره یا همان واجبی که به آن حنای زرد نیز می گویند.از ترکیب آهک و زرنیخ تشکیل می شود. با این تفاوت که در نوره طبیعی زرنیخ دار اصل نسبت آهک از زرنیخ کمتر است. در تهیه نوره سنتی زرنیخ دار از مواد اولیه درجه یک و مرغوب استفاده می شود. این محصول به دو صورت خرده و عمده در نقاط مختلف کشور عرضه می‌گردد.
در کشور ما توزیع نوره زرنیخ دار بسیار رونق دارد.در بازار خرید نوره طبیعی روزانه 5 الی 10 تن نوره اصل تولید و توزیع می شود.

بازار خرید نوره طبیعی زرنیخ دار

فواید استفاده از نوره طبیعی زرنیخ دار

فواید استفاده از نوره طبیعی زرنیخ دار اگر از نوره زرنیخ دار اصل برای نظافت بدن خود استفاده کنیم علاوه بر نظافت بدن، شیمی درمانی طبیعی نیز انجام داده ایم.پیامبر اکرم (ص) همواره در روایات زیادی استفاده از نوره اصل را برای نظافت بدن توصیه می کنند.
راه شناخت نوره اصل چیست؟در نوره اصل بهترین زرنیخ به کار می رود که نام آن زرنیخ شاخه ایست. زرنیخ شاخه ای دو مدل دارد زرد و قرمز که قرمز آن کمیاب تر است به همین خاطر در تولید نوره اصل بهتر است از مخلوط زرد و قرمز استفاده شود تا بهترین نوره طبیعی بدست آید.
نوره یک پودر موبر طبیعی است که علاوه بر خاصیت موبری دارای خواص درمانی بسیار زیادی است. نوره مانند پودر موبر واجبی است با این تفاوت که این پودر ( نوره) دارای خواص درمانی بسیار زیادی است.
اگر فردی تند خو و بد اخلاق است کافیست کمی از نوره زرنیخ دار را به کف پاهای خود بمالد و چند دقیقه صبر کند. اینکار موجب دفع سودای اضافی از بدن شده و اخلاط اضافی را از بدن دفع کرده که این خود موجب نشاط و شادابی در فرد می شود.
از جمله فواید استفاده از نوره طبیعی زرنیخ دار می توان به:
تقویت بدن
دفع بلغم و سودا از بدن
رفع عفونت های دستگاه تناسلی
درمان قارچ های پوستی
پیشگیری از سرطان سینه (در صورت استفاده برای موهای زیر بغل
درمان سرطان خون (در صورت بوئیدن
تقویت استخوان های بدن
درمان لاغری
آرامش اعضای بدن و تولید نشاط
تصفیه خون و دفع اخلاط اضافی بدن
درمان لاغری و….نام برد.

توزیع کننده نوره زرنیخ دار طبیعی

توزیع کننده نوره زرنیخ دار طبیعی نوره زرنیخ دار اصل یکی از مهمترین ضروریات زندگی افراد می باشد که برای نظافت بدن به آن نیاز دارند. از این رو باید از بهترین مواد و با کیفیتی عالی تهیه گردد تا به سلامت بیشتر بدن نیز کمک نماید.توزیع کننده نوره زرنیخ دار طبیعی، باید آن را به بهترین صورت ممکن تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد.
با توجه به این تفاسیر، قیمت نوره زرنیخ دار اصل قطعا نسبت به پودر موبرهای موجود در بازار باید بالاتر باشد، اما اگر آن را از تولید کننده معتبر تهیه کنید، پایین ترین و مناسب ترین قیمت را دریافت خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما