استفاده از نوره عمده در دوران بارداری:

استفاده از نوره عمده در دوران بارداری:

نوره عمده به عنوان یک پودر نظافت در میان ما شناخته شده است. معمولا با نام واجبی آن را می‌شناختیم. نوره علاوه بر نظافت بدن ما  دارای خواص درمانی نیز می‌باشد.

 

به نظر شما چرا می‌گویند که نوره مانند شیمی درمان طبیعی است؟ برای پاسخ این سوال مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

 

زیرا که سرطان از تجمع سودا به وجود می‌آید ولی نوره  عمده با خاصیت سودا زدایی خود باعث می‌شود که سودای اضافی بدن خارج شده و سرطان جلوگیری شود.

 

همین نوره اصل که ما آن را شیمی درمان طبیعی می‌نامیم اگر در زیر بغل گذاشته شود برای خانم‌ها ضد سرطان سینه و همچنین باعث قوی شدن کتف‌ها می‌شود.‌ همه این‌ها یعنی جلوگیری از بسیاری از بیماری‌ها .

 

برای شما عزیزان که ممکن است باردار باشید این سوال به وجود می‌آید که این ماده با این همه تاثیرات درمانی آیا در بارداری هم می‌توان استفاده کرد یا خیر؟

 

با توجه به نظر بر تجربیات عزیزان که در بارداری از این پودر استفاده کرده‌اند می‌توان گفت که این ماده چون خواص درمانی بسیار دارد و از بیماری‌های کلیه مثانه و غیره را جلوگیری می‌کند ضرر ندارد.

 

البته همانطور که می‌دانید خواص بسیاری نیز دارد اما بنابر احتیاط برای شما عزیزان که شاید به خواسته ماهیت شیمیایی آن اندکی احتیاط را رعایت کنیم.

 

در دوران بارداری استفاده از این محصول برای شکم و زیر شکم مشکلی ندارد. اما قسمت های پایین‌تر که ممکن است با دهانه رحم را برخورد داشته باشد. از این رو توصیه ما برای شما عزیزان این است که  در استفاده آن احتیاط کنید.

 

زیرا شاید وارد رحم شده و مشکلات دیگر ایجاد کند. اما لازم به ذکر است که  تا این زمان هیچ مورد اشتباه در استفاده از این پودر در بارداری را مشاهده نکرده‌ایم.

 

 

استفاده از نوره عمده در دوران بارداری:

چه نور ه ای برای بدن مفید است؟

همانطور که می‌دانید بنابر قوانین حاضر، زرنیخ یا همان ارسنیک را جرم می‌دانند و به همین دلیل در کارخانه‌ها اجازه  استفاده از آن را به ما نمی‌دهند. حال آنکه همین آرسنیک را به خارج از کشور صادر می نمایند تا با قیمت پایین تر به فروش برسانند.

 

امروزه با ترکیب نوره درمانی با اکسیژن همان آرسنیک را به قیمت گزاف برای ما به عنوان داروی ضد سرطان می‌فروشند، این در حالی است که در کشور به آن  داروی سرطان‌زا می‌گویند.

 

حال باید بدانیم که کدام نوره است که برای ما مفید است؟ اگرچه که دستور خارج کردن آرسنیک را به کارخانه‌های ما در داخل کشور داده‌اند اما هنوز تولیدی هایی هستند که از آن استفاده می‌کنند. بدین ترتیب است که مورد تایید طب اسلامی و طب ایرانی سنتی می باشد. در این کارخانه ها نوره هایی که تولید می‌شوند، به علت وجود آرسنیک بوی بد و زننده ای دارند. ولیکن از این قبیل محصولاتی که چنین بویی ندارد، معطر می‌باشند. در ضمن، تفاوت آنها در بو و میزان اثرگذاری انهاست که در نوره زرنیخ دار قدرت رفع موی زائد، بالاتر می‌باشد.

 

پودر نوره اصیل و درمانی را از کجا تهیه کنیم؟

در مجموعه معراج کالا این مهم  را برای خود می‌دانیم که برای شما عزیزان نوره دارای آرسنیک  که خاصیت درمانی آن را دارند و نه نوره بدون زرنیخ که  فقط خاصیت موبری آن  هم به صورت ضعیف را دارند به شما ارائه کنیم و شما عزیزان می توانند برای تهیه این نوره زرنیخ دار  با مشاوران مدیر فروش ما تماس گرفته و با گرفتن مشاوره های لازم جهت سفارش این محصول اقدام فرمایید مقدار سفارش‌های از کیسه‌های ۲۰ کیلویی تا چندین تن صورت می‌گیرد به صورت فله و بسته بندی عرضه می‌شود.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما